iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

3500 zł zostanie przekazane na pomoc chorej Ani

2018-09-18 14:24:19

3500 złotych - za taką kwotę udało się sprzedać oryginalną piłkę firmy Nike z autografem Roberta Lewandowskiego, którą na licytację przeznaczył jeden z kibiców Kaliskiego Klubu Sportowego. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie Ani Mrówczyński, córki byłego koszykarza KKS-u Kalisz chorej na nieuleczalny Zespół Leigha.

Ania od urodzenia choruje na nieuleczalną chorobę, Zespół Leigha. Zdiagnozowano ją u dziewczynki w wieku 13 m-cy. To metaboliczna, ultrarzadka i nieuleczalna choroba genetyczna. - Energia nie jest dostarczana do komórek przez mózg. W pierwszej kolejności następuje degeneracja układu nerwowego, a co za tym idzie mózgu. W dalszej części przestają funkcjonować nerki, wątroba, wzrok, słuch – mówi Aneta Mrówczyńska, mama Ani.

 

W przerwie meczu III ligi gr. II KKS-u z Gwardią Koszalin licytowano piłkę z autografem Roberta Lewandowskiego, przekazaną przez jednego z fanatyków KKS-u Kalisz, który pragnie pozostać anonimowy. Kwota rosła do ostatniej chwili, aż osiągnęła 3,5 tysiąca złotych. Ostatecznie futbolówka trafiła w ręce Pana Michała Miklasa.

 

W trakcie przerwy spotkania zlicytowano również piłkę z autografami piłkarzy zespołu seniorów. Ta trafiła w ręce Tomasza i Amelii Stein a pieniądze zostaną przekazane na leczenie Majki Nowakowskiej. Majce możesz pomóc również tutaj.

 

 Fotorelacja
Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl