iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z powiatu

Będzie cieplej w świetlicy w Cieni Drugiej

2019-08-19 10:08:00

Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w Cieni Drugiej. To jedno z zadań realizowanych przez Gminę Opatówek mające na celu wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej.

Burmistrz Opatówka Sebastian Wardęcki wraz ze skarbnikiem gminy Dagmarą Gajewską-Pająk podpisali umowę z wykonawcą, tj. Firmą Handlowo - Usługową Elżbieta Perz. Całkowita wartość przeprowadzonych prac to 248 669,95 zł, z czego 172 313,174 zł to dofinansowanie pochodzące z środków Unii Europejskiej.
 
Zakres robót, które przeprowadzone zostaną w Cieni Drugiej obejmuje m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych wraz wykonaniem tynku zewnętrznego, a także docieplenie stropu i dachu. W ramach prac, w budynku wykonana zostanie instalacja centralnego ogrzewania oraz wewnętrzna instalacja gazowa.


Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Opatówek oraz gmin: Brzeziny, Godziesze Wielkie". Jeszcze w tym roku planuje się przeprowadzenie termomodernizacji w budynkach świetlic wiejskich w miejscowościach: Porwity, Cienia Pierwsza i Sierzchów.
 Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl