iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Czekajcie na korespondencję z Urzędu Miasta

2019-07-01 09:07:00

Zdjęcie: Archiwum
Mieszkańcy, których nieruchomości biorą udział w projekcie „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Miasta Kalisza” otrzymają bardzo ważną korespondencję. Należy ją podpisać i dostarczyć do Urzędu Miasta.

Projekt zakłada montaż instalacji fotowoltaicznych i solarnych na 367 nieruchomościach w Kaliszu. Ich właściciele otrzymają dokumenty dotyczące przedsięwzięcia. Będą do umowa uczestnictwa w projekcie oraz dokumenty związane z pomocą de minimis. Mieszkańcy muszą je podpisać i złożyć w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (Urząd Miasta Kalisza, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz, Ratusz, parter, pok. 10) w terminie 7 dni od dnia otrzymania przedmiotowej korespondencji. Niedostarczenie ww. dokumentów we wskazanym terminie oznacza wykluczenie z udziału w projekcie.

Projekt „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Miasta Kalisza” realizowany jest w ramach konkursu Nr RPWP.03.01.01-IZ-00-30-001/17 dla Działania 3.1 „Wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych”, Poddziałania 3.1.1 „Wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł energii” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Miasto pozyskało w jego ramach 6 mln zł dofinansowania do instalacji fotowoltalicznych i solarnych.

 

 Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl