iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Piłka nożna

Nowy trener Dumy Kalisza

2019-06-28 10:59:45

Zdjęcie: Facebook/KKS Kalisz
57-letni Ryszard Wieczorek poprowadzi w nowym sezonie drużynę Kaliskiego Klubu Sportowego. Doświadczony szkoleniowiec ma na swoim koncie 230 spotkań w Ekstraklasie oraz awans do krajowej elity z Koroną Kielce, a także na jej zaplecze z ROW-em Rybnik.

Pod jego wodzą kielecka Korona dotarła również do finału Pucharu Polski, a Odra Wodzisław Śląski do finału nieistniejącego już Pucharu Ekstraklasy. Kontrakt wejdzie w życie 1 lipca.

 

Na ławkach trenerskich klubów z Ekstraklasy nowy opiekun Dumy Kalisza spędził łącznie 10 sezonów, w trakcie których prowadził Odrę Wodzisław Śląski, Koronę Kielcę, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice. W klubie z Zabrza w 2013 roku zastąpił Adama Nawałkę, którego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek mianował selekcjonerem Reprezentacji Polski. W swojej bogatej trenerskiej karierze prowadził również ROW Rybnik, Limanovie Limonowa, Legionovię Legionowo, Kotwicę Kołobrzeg i Wisłę Puławy. Poprzedni sezon spędził w Wodzisławiu, gdzie pomagał przywrócić zasłużony klub na odpowiednie tory, uzyskując ostatecznie awans do czwartej ligi.

Jako zawodnik Ryszard Wieczorek zanotował 50 występów na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, strzelając w nich 10 goli.

 

 


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl