iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Posiadał ponad 3 kg narkotyków i ponad 100 tabletek ekstazy

2019-06-10 09:06:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Wnikliwa praca policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu przyczyniła się do zatrzymania mężczyzny, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowych. W trakcie czynności funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 3,1 kg narkotyków oraz 106 sztuk tabletek ekstazy.

Funkcjonariusze operacyjni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ciągle monitorują sytuację związaną z przestępczością narkotykową. Za każdym razem, gdy dochodzi do zatrzymań dilerów narkotykowych, akcja jest poprzedzona wieloma czynnościami i ustaleniami. Zawsze takie działania są planowane i dobrze przygotowane. Często zdarza się, że ich służba trwa „do skutku”, tyle ile trzeba. To dzięki ich wytrwałej pracy przestępcy trafiają przed sąd.

Na drodze krajowej nr 11 na terenie działania Komisariatu Policji w Kórniku, funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Poznaniu na podstawie informacji operacyjnej uzyskanej przez policjantów Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zatrzymali 30–letniego mieszkańca Kalisza, który poruszał się pojazdem marki Mercedes. W wyniku przeszukania pojazdu ujawniono znaczne ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy oraz tabletek ekstazy. Kolejne substancje odurzające odnaleziono również w miejscu zamieszkania mężczyzny.

Łącznie policjanci zabezpieczyli 3,141 kg substancji psychotropowych oraz 106 sztuk tabletek ekstazy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

 
Źródło: KMP Kalisz


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl