iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Tenis ziemny

Powalczą na kortach o tytuł mistrza Kalisza

2019-06-11 11:32:29

W najbliższy weekend (15-16 czerwca), korty przy ulicy Łódzkiej 19, gościć będą uczestników Mistrzostw Kalisza Dzieci i Młodzieży. Imprezę organizują wspólnie Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego oraz Kaliskie Towarzystwo Tenisowe.

W tym roku mija 25 lat od pierwszych tenisowych Mistrzostw Kalisza Dzieci i Młodzieży. Po raz czwarty turniej wspólnie organizują KKS Kalisz oraz KTT, a impreza wspierana jest przez Miasto Kalisz.

Trzy najmłodsze kategorie (do lat ośmiu, dziewięciu oraz dziesięciu) wpisane są do kalendarza Polskiego Związku Tenisowego i zarazem otwierają cały cykl turniejów Tenis 10 w Kaliszu – Babolat Cup. Będzie to druga edycja tego cyklu. W ubiegłym roku we wszystkich turniejach wzięła udział przeszło pięćdziesiątka młodych tenisistów z całej Polski.

O tytuły mistrzowskie powalczą także starsi – do lat dwunastu, czternastu oraz osiemnastu. Z roku na rok poziom kaliskiego tenisa młodzieżowego wyraźnie rośnie, co przekłada się także oczywiście na poziom Mistrzostw. Emocji i tenisa na wysokim poziomie z pewnością nie zabraknie. Tym bardziej serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z regionu do udział w rywalizacji, a także aby odwiedzić w weekend korty przy ulicy Łódzkiej i podziwiać zmagania młodych adeptów tenisa.

 

Zgłoszenia do turnieju Tenis 10 (kat. do lat ośmiu, dziewięciu i dziesięciu) odbywają się przez stronę PZT, a do starszych kategorii przyjmuje je Tomasz Troczyński (tel. 608 488 088).

W sobotę początek rywalizacji planowana jest na godzinę 9.30, zaś w niedzielę na godz. 12.00.

 

 


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl