iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Sierż. szt. Patrycja Wojtas z psem Loganem najlepsi w Wielkopolsce!

2019-07-11 08:07:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Sierż. szt. Patrycja Wojtas wraz ze swoim psem Loganem będą reprezentować garnizon wielkopolski na XIX Kynologicznych Mistrzostwach Policji. Kaliska policjantka uzyskała najwyższą liczbę punktów w eliminacjach wojewódzkich w Poznaniu. To kolejny sukces tej policjantki.

XIX Kynologiczne Mistrzostwa Policji odbędą się we wrześniu na terenie Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach, podlegającego pod Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Udział w nich wezmą najlepsi policyjni przewodnicy psów służbowych z kraju, wyłonieni w trakcie wojewódzki eliminacji. Zwyciężczynią eliminacji zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu została kaliska policjantka sierż. szt. Patrycja Wojtas z psem Loganem. Wspólnie z sierż. Pawłem Buczyńskim z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i jego czworonożnym partnerem Kokosem, będą reprezentować garnizon wielkopolski na ogólnokrajowych zawodach.

Kaliszanka pełni służbę w policji od blisko ośmiu lat. Jest pierwszą kobietą – przewodnikiem psa służbowego w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu. Na co dzień pełni służbę z jednym z jej dwóch czworonożnych partnerów - Brego (pies patrolowo-tropiacy) lub Loganem (przeszkolonym do wyszukiwania narkotyków).

 

 

Źródło: KMP Kalisz


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl