iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Ciekawostki

Uprawiając triathlon trudno się nudzić

2019-06-27 07:06:00

Zdjęcie: Archiwum N. Krawczyk
Triathlon trenuje zaledwie od kilku lat, a już odnosi wielkie sukcesy. Mowa o kaliszance, Natalii Krawczyk.

O swojej przygodzie ze sportem mówi krótko. - Tak, bawię się tą dyscypliną od kilku lat. Kiedyś startowałam w maratonach pływackich, a zimą biegam na nartach.

 

Natalia wcześniej trenowała pływanie. A zaczęła już jako małe dziecko, w szkole podstawowej. - Pływałam w klubie, startowałam w maratonach pływackich z dobrym skutkiem, ale lubię też biegać i jeździć na rowerze, dlatego połączyłam to w triathlon. Uprawiając trzy różne dyscypliny trudno się nudzić.

 

Warto dodać, że jeszcze jako dziecko, Natalia zdobyła wicemistrzostwo Polski w pływaniu, kilka razy wygrała też Grand Prix Wielkopolski w maratonach pływackich. Swoją przygodę z triathlonem rozpoczęła nieco później, bo w wieku 17 lat. Od razu jednak - mimo, iż wciąż jest amatorką - postawiła wysoko poprzeczkę swoim konkurentkom, wielokrotnie wygrywając ogólnopolskie zmagania. Największy swój sukces, jak do tej pory, osiągnęła w minioną sobotę, podczas zawodów w miejscowości Susz na Warmii. Tam zwyciężyła zarówno w swojej kategorii wiekowej K-30, jak i w kategorii open kobiet. A były to Mistrzostwa Polski Amatorów Age Grupe na dystansie sprinterskim 750 m pływania, 20 km jazdy rowerem i 5 km biegu. Warto dodać, że podczas tych zawodów marzenia jej rywalek o złocie, prysły już na samym początku, bowiem kaliszanka prowadziła od startu, aż do samej mety!

 

Jakie plany ma Natalia na najbliższe tygodnie? - W drugiej połowie lipca planuję wystartować w triathlonie. W sierpniu dwa kolejne starty i na tym zakończę ten sezon - zdradza naszej redakcji.

 

Życzymy więc wytrwałości i kolejnych sukcesów!

 

 

 
Fotorelacja
Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl