iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kolarstwo

W piątek będą utrudnienia na kaliskich drogach

2019-08-21 10:33:56

23 sierpnia odbędzie wyścig kolarski Nocne Kryterium Kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego. Impreza spowoduje utrudnienia w ruchu na niektórych ulicach w Kaliszu.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że z uwagi na wyścig wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu i parkowaniu pojazdów:

1. Na placu Bogusławskiego obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania pojazdów od godz. 8:00 do godz. 22:00.

2. Przy ulicach Bankowej, Pułaskiego (między Bankową, a Częstochowską) i Częstochowskiej (między Pułaskiego, a placem Bogusławskiego) obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania pojazdów w godz. od 16:00 do 22:00.

3. Ulice Bankowa, Pułaskiego (między Bankową, a Częstochowską), Częstochowska (między Pułaskiego, a placem Bogusławskiego), al. Wolności (między mostem Trybunalskim, a Bankową) i plac Bogusławskiego zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego w godzinach od 18:30. do 21:30. Decyzję o faktycznym zamknięciu trasy wyścigu oraz otwarciu ulic podejmie policja.

Na czas zamknięcia fragmentu alei Wolności ruch pojazdów od strony placu św. Józefa kierowany będzie w ul. Kazimierzowską, a podczas zamknięcia ulicy Bankowej, kierowcy jadący od strony Nowego Światu skierowani zostaną w ulicę Zacisze.

 

Trasa wyścigu: plac Bogusławskiego – Bankowa – Pułaskiego – Częstochowska – plac Bogusławskiego. Dystans 40 km (40 rund po 1 km każda).

 

 


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl