iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

"Literka do literki - grosik do grosika" - biblioteka zaprasza

2020-06-29 08:06:00

Po sukcesie akcji „Zostań Supermolem Bibliotecznym” (do udziału w której włączyło się ponad czterystu kaliskich przedszkolaków), Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu przygotowała kolejną, atrakcyjna dla najmłodszych formę promocji czytelnictwa.

Akcja "Literka do literki - grosik do grosika" jest skierowana do kaliskich przedszkolaków i uczniów klas 0-3 szkół podstawowych. Trwa do końca 2020 roku. Za wizyty w bibliotece i wypożyczanie książek uczestnicy akcji otrzymają naklejki, by następnie wypełnić nimi specjalne zakładki. Opłaca się być czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu, ponieważ za wypożyczanie książek
(i zebranie sześciu naklejek) na najmłodszych będzie czekać nagroda niespodzianka ufundowana przez PKO Bank Polski S.A., do odbioru w głównej siedzibie - przy ul. Górnośląskiej 80 w Kaliszu.
Ponadto, kaliska biblioteka dostosowała swoje przestrzenie do obowiązujących norm bezpieczeństwa, a wszystkie zwracane przez czytelników książki podlegają kwarantannie. Prosimy, aby dzieci i ich opiekunowie pamiętali o maseczkach ochronnych podczas wizyt w naszych filiach.
 
Warto też skorzystać z bibliotecznej promocji, ponieważ założenie karty bibliotecznej jest bezpłatne do końca czerwca. Karta zostanie założona na miejscu, podczas wizyty w bibliotece z rodzicem lub opiekunem prawnym. Czytelnik może wypożyczać książki we wszystkich filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu.
 
 


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl