iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

03.01. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. PWiK w Kaliszu, tel. 62 760 80 13, email: kadry@wodociagi-kalisz.pl

zatrudni:

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie elektryk lub pokrewne, uprawnienia elektryczne w gr 1. urządzenia, instalacje, sieci elektroenergetyczne, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energie elektryczna do 1 kV na stanowisku eksploatacja, podstawowa umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy w kategorii B, umiejętność współpracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w pracy w działach ruchowych zakładów produkcyjnych, chęć rozwoju i uczenia się, uprawnienia grupy 2 urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne na stanowisku eksploatacja w zakresie obsługi pomp, sprężarek i dmuchaw.

 

2.Firma w Kaliszu, tel. 503 179 397

zatrudni:

 

Montera instalacji i urządzeń sanitarnych

Wymagania: Wykształcenie średnie, uprawnienia na podesty ruchome (nożycowe)

 

3.Firma w Czajkowie, tel. 506 86 57 61

zatrudni:

 

Pracowników fizycznych

Wymagania: Odkładanie towaru na palety, liczenie, praca w branży warzywnej.

 

4.Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@ff-mw.pl

zatrudni:

 

Elektromechanika

Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, elektromechanika lub pokrewne), wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki, gotowość do pracy w systemie 12/24.

Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia, możliwość awansu, budżet szkoleniowy, Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne, program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii 1500 zł za polecenie znajomego do pracy.

Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

 

5.Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@ff-mw.pl

zatrudni:

 

Magazyniera

Wymagania: Uprawnienia UDT oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania, gotowość do pracy na mroźni, dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, dobra organizacja pracy inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia, możliwość awansu, budżet szkoleniowy, pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne, program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii 1500 zł za polecenie znajomego do pracy.

 

Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest FF Marka Własna Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź (KRS: 0000046958)

 

6. ZDM w Kaliszu, tel. 62 598 52 05, e-mail: sekretariat@zdm.kalisz.pl

zatrudni:

 

Robotnika gospodarczego

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi zagęszczarek, kos spalinowych, drobnych elektronarzędzi.

 

7. Lecznica w Kaliszu, tel. 603 983 814

zatrudni:

 

Lekarza weterynarii

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, praktyka min. 1 rok.

 

8.Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 724 341 009, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

zatrudni:

 

Asystenta zmieniacza form

Wymagania: Praca przy przezbrajaniu maszyn.

 

9. Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 724 341 009, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

zatrudni:

 

Młodszego materiałowca

Wymagania: Pobieranie surowców z magazynu, uzupełnianie granulatu do maszyn.

 

10. Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 724 341 009, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

zatrudni:

 

Młodszego operatora

Wymagania: Kontrola wizualna, pakowanie plastikowych części AGD

 

11.Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 609 640 772, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

zatrudni

 

Pracowników przy sortowaniu /pakowaniu kwiatów (Praca w Rychnowie Kolonii)

Wymagania: Sortowanie i pakowanie kwiatów na hali, praca stojąca.

 

12 Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 695 932 484

zatrudni:

 

Pracowników zagospodarowania terenów zielonych

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 721 263 992

zatrudni:

 

Rejestratora/kę medycznego/ą

Wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność pracy z systemem Kamsoft, umiejętność prowadzenia dokumentacji medycznej, komunikatywność, umiejętność współpracy. Zakres; Prowadzenie rejestracji medycznej, obsługa systemów do prowadzenia dokumentacji medycznej.

14. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Kaliszu,

zatrudni:

 

Kierowców autobusu

Wymagania: Prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy.

Pracodawca oferuje zapewnienie o zatrudnieniu osobom, które nie posiadają kat D i szkolenia na przewóz osób, a chciałyby pracować w zawodzie kierowcy autobusu i ukończyć szkolenie w tym zakresie. Kontakt osobisty.

 

15. Firma, tel. 792 021 213

zatrudni:

 

Montera izolacji przemysłowej

Wymagania: Wymagane aktualne uprawnienia do pracy na wysokości oraz mile widziany kurs obsługi podnośnika koszowego. Praca w godz. od 7.00 do 17.00.

 

16. Agencja zatrudnienia w Łodzi, tel. 577 572 472

zatrudni:

 

Sortowaczy

Wymagania: Chęci do pracy. Sortowanie paczek kurierskich. Godziny pracy 14.00 - 22.00, 00.00 - 8.00/9.00, praca również w dni wolne.

 

17. Firma MAJAX, tel. 501 658 375

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Umiejętność szycia, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy. Szycie konfekcji damskiej w całości.

 

18. POLSKA SZWALNIA Sp. z o.o., tel. 512 274 506

zatrudni:

 

Mechanika maszyn szwalniczych

Wymagania: Umiejętność obsługi oraz naprawy maszyn szwalniczych, doświadczenie w zawodzie. Mile widziany emeryt/rencista. Naprawa i obsługa maszyn szwalniczych. Praca na ½ etatu.

 

19. POLSKA SZWALNIA Sp. z o.o., tel. 512 274 506

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność obsługi dziurkarki i guzikarki, szycia na stębnówce oraz umiejętność szycia. Szycie koszul pozycjami. Obsługa dziurkarki - guzikarki.

 

20. POLSKA SZWALNIA Sp. z o.o., tel. 512 274 506

zatrudni:

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - elektryk. Uprawnienia SEP do 1 KV, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Mile widziany emeryt/rencista. Praca na ½ etatu.

 

20. Firma, tel. 728 844 980

zatrudni:

 

Pracownika produkcji

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca na produkcji przy montowaniu hełmów. Pierwsza umowa na zlecenie, później umowa o pracę. Praca 2 – zmianowa.

21. Firma, tel. 728 844 980

zatrudni:

 

Operatora wtryskarki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność ustawiania wtryskarki, doświadczenie na stanowisku. Pierwsza umowa na zlecenie, później umowa o pracę. Praca 3 – zmianowa.

22. Centrum Opiekuńczo Mieszkalne w Kaliszu, tel. 62 500 50 53

zatrudni:

 

Psychologa

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe psychologiczne. Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością. Praca na 1/2 etatu.

23. Firma, tel. 500 725 005

zatrudni:

 

Pomoce kuchenne

Wymagania: Doświadczenie w pracy w kuchni. Znajomość branży gastronomicznej, prace wykonywane pod nadzorem i na zlecenie kucharza. Praca w Kaliszu na ul. Poznańskiej – Szpital.

24. Firma, tel. 500 725 005

zatrudni:

 

Kucharzy/ki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe gastronomiczne. Doświadczenie na stanowisku. Praca w Kaliszu na ul. Poznańskiej – Szpital.

25. Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, mail: aprzybylska@mlekovita.com.pl

zatrudni:

 

Laboranta/kę

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie: chemiczne, technologia żywności, towaroznawstwo, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność podstawowych analiz fizyko-chemicznych, mile widziane doświadczenie.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU