iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

03.08. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Biuro w Kaliszu, tel. 505 091 521

zatrudni:

 

Księgowego

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, znajomość programu Rewizor, doświadczenie na stanowisku.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 692 352 900, 660 422 703

zatrudni:

 

Pomocnika pilarza

Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu na pilarza. Wycinka gałęzi, drzew, krzewów i ich uprzątnięcie. Praca na terenie Kalisza i okolic (do ok. 80km od Kalisza.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 692 352 900, 660 422 703

zatrudni:

 

Pomocnika przy pracach wycinkowych

Wymagania: Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu na pilarza (korzystniejsze wynagrodzenie). Uprzątnięcie gałęzi po wycince, pomoc operatorowi pilarki. Praca na terenie Kalisza i okolic (do ok. 80km od Kalisza, wyjazdy 1 dniowe.

 

4. Żłobek w Kaliszu, tel. 602 100 144,784 487 776

zatrudni:

 

Opiekunkę dziecięcą

Wymagania: Wykształcenie wyższe - edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna.

 

5. Firma w Kaliszu, tel. 603 155 503, e-mail: kadry@saprenovation.com

zatrudni:

 

Przedstawiciela handlowego / Opiekuna klienta z językiem niemieckim

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na stanowisku, gotowość do wyjazdów służbowych za granicę.

 

6. Firma w Łaszkowie, tel. 668147312, e-mail: piotr@gedek.pl

zatrudni:

 

Monterów konstrukcji budowlanych, szklarzy

Wymagania: Preferowane wykształcenie zawodowe, umiejętności manualne, techniczne, dyspozycyjność. Umowa o pracę; Praca w delegacji - Polska oraz zagranica. Kandydat będzie musiał przejść badania lekarskie dopuszczające do pracy powyżej 3m, firma umawia wizytę u lekarza i zwraca koszty badań. Pracodawca zapewnia zatrudnienie w stabilnej firmie działającej na rynku od ponad 30 lat, posiadającej siedzibę od kilkunastu lat koło Kalisza, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę i szybkości przyswajania wiedzy - wyżywienie, zakwaterowanie i dojazd z siedziby firmy na miejsce budowy.

 

7. Firma w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Młodszych automatyków utrzymania ruchu

Wymagania: Wykształcenie minimum średniego technicznego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, elektronika i inne pokrewne), umiejętność czytania schematów elektrycznych, dobra znajomość obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie 3zmianowym (w tym również w weekendy), mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu.

Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę zmianową, coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy, świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia, pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca, pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali, możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Automatyk-Utrzymania-Ruchu/937960801/

 

8. Firma w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę zmianową, coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy, świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia, pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca, pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali, możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców, program poleceń pracowniczych, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Pracownik-Produkcyjny/948124001/

 

9. PCK w Kaliszu, tel. 695 260 704

zatrudni:

 

Opiekunów osoby starszej

Wymagania: Doświadczenie w pracy z osobą wymagającą opieki, dyspozycyjność do pracy w godzinach wieczornych i weekendy. Przybliżona liczba godzin ok. 160 w miesiącu, również weekendy, godziny popołudniowe.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 604 183 654

zatrudni:

 

Pracownika fizycznego - kosiarza

Wymagania: Umiejętność obsługi kosiarki spalinowej, mile widziane prawo jazdy kat. B, praca na terenie Kalisza.

 

11. ŚDS Tulipan w Kaliszu, e-mail: biuro@sdstulipan.kalisz.pl

zatrudni:

 

Opiekuna

Wymagania: Wymagane wykształcenie średnie o profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku albo szkoła asystentek medycznych, mile widziane doświadczenie zawodowe.

 

12. ŚDS Tulipan w Kaliszu, e-mail: biuro@sdstulipan.kalisz.pl

zatrudni:

 

Terapeutę ¾ etatu

Wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe o odpowiednim profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na wymaganym stanowisku, co najmniej 3 m-ce doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

 

13. Firma w Kaliszu, ul. Łódzka 153,

zatrudni:

 

Młodszego operatora mechanika

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn.

Oferujemy; Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/225213/

 

14. PKS w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38

zatrudni:

 

Kierowców autobusów

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy. Pracodawca oferuje zapewnienie o zatrudnieniu osobom, które nie posiadają kat D i szkolenia na przewóz osób, a chciałyby pracować w zawodzie kierowcy autobusu i ukończyć szkolenie w tym zakresie.

 

15. Firma z Warszawy, e-mail: hr@oex.pl

zatrudni:

 

Brand Master - Praca na terenie Kalisza

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B. Pozyskiwanie nowych konsumentów, sprzedaż produktów w punktach detalicznych (stacje benzynowe, żabki).

 

16. Radosny Dwór, tel. 604 458 723, email: biuro@radosnydwor.pl

zatrudni:

 

Pomoc kuchenną

Wymagania: Znajomość branży gastronomicznej, doświadczenie na stanowisku.

 

17. Radosny Dwór, tel. 604 458 723, email: biuro@radosnydwor.pl

zatrudni:

 

Kucharza

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Operatora koparki / Operatora koparko- ładowarki

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku co najmniej 2 lata, chęci do pracy, uprawnienia do obsługi koparki lub koparko - ładowarki. Praca w Kaliszu i w delegacji.

 

19. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Pracownika fizycznego

Wymagania: Chęci do pracy. Praca przy budowie kanalizacji, prace wodno – kanalizacyjne. Praca w Kaliszu i w delegacji.

 

20. Firma w Kaliszu, tel.  509 371 774

zatrudni:

 

Pracownika fizycznego

Wymagania: Chęci do pracy. Prace fizyczne. Układanie kostki brukowej i krawężników. Praca w okolicach Kalisza.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU