iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

04.05. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2022-05-04 14:05:00

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.


1. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Operatora piły

Wymagania: Wykształcenie zawodowe/ średnie/ podstawowe, chęć do pracy, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, chęć do pracy przy piłach- mile widziane doświadczenie.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Pomocnika brygadzisty

Wymagania: Wykształcenie średnie/zawodowe, umiejętność pracy w grupie, chęć do pracy fizycznej oraz dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany, zaangażowanie do nauki nowych rzeczy.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Pracownika produkcji/ montaż pancerza

Wymagania: Wykształcenie średnie/zawodowe, umiejętność pracy w grupie-parze, chęć do pracy fizycznej, chęć do nauki nowych rzeczy oraz pracy w obszarze produkcji, dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany, zdolności manualne

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 507 194 942

zatrudni:

 

Montera podłóg i drzwi

Wymagania: Mile widziana wiedza z powyższej branży, mile widziane prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, osoba chętna do przyuczenia.

 

5. Przychodnia w Kaliszu, tel. 603 983 814

zatrudni:

 

Lekarza weterynarii

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, praktyka min. 1 rok.

 

6. Firma z Warszawy, tel. 505 061 848, e-mail: j.bujakowski@ambgroup.com.pl

zatrudni:

 

Pracownika ogólnobudowlanego - praca w delegacji Polska

Wymagania: Doświadczenie z pracy na budowie - mile widziane. Montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych GK, okładzin ściennych. Dla osoby gotowej zmotywowanej i gotowej do pracy. Transport, nocleg po stronie pracodawcy. Praca w systemie 5+2 lub 10+4.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 725 711 112, email: piotrjakubczak1@op.pl

zatrudni:

 

Doradców klienta w placówce bankowej

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w branży finansowej i bankowej. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na e-mail z dopiskiem Kalisz.

 

8. Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

zatrudni:

 

Operatora pakowaczki do przyuczenia

Wymagania: Zmysł techniczny, mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

 

9. Firma w Tłokinii Kościelnej, tel. 607 308 297

zatrudni:

 

Sprzedawcę - obsługa automatu do lodów

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, praktyka na stanowisku. Obsługa kasy fiskalnej oraz automatu do lodów, przygotowywanie deserów.

 

10. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Młodszego specjalistę ds. jakości

Wymagania: Wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe w zakresie zarządzania jakością, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, proaktywność, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność analizy danych, samodzielność oraz dokładność w realizacji zadań, inicjatywa i umiejętności aktywnej współpracy. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/173683

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 793 192 135

zatrudni:

 

Pracownika fizycznego do pielęgnacji zieleni

Wymagania: Mile widziane doświadczenie, chęci do pracy. Praca na terenie Kalisza i okolic.

12. Firma w Kaliszu, tel. 606 823 853

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Umiejętność szycia, praktyka na stanowisku.

 

13. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Automatyka

Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o specjalności elektryk, elektromechanik, mechatronik, automatyk, umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego, praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, silników itp., praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie. Oferujemy; pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/148797/

14. Gospodarstwo w Koźminku, tel. 530 676 174, 605 878 787

zatrudni:

 

Pomocniczych robotników szklarniowych

Wymagania: Mile widziane doświadczenie przy pracach ogrodniczych, pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

 

15. Spółka w Kaliszu, e-mail: praca.pl@leviat.com

zatrudni do:

 

Obsługi pras i nagrzewnic

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, mile doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace.

 

16. Spółka w Kaliszu, e-mail: praca.pl@leviat.com

zatrudni

 

Operatora gilotyn

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne, dobra znajomość rysunku technicznego.

 

 Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU