iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

06.10. Kogo szukają pracodawcy?

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyniu.

1. SOSW nr 2 w Kaliszu, ul. A. Kordeckiego 19

zatrudni:

 

Nauczyciela przedszkola

Wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, niekaralność, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca jako nauczyciel w przedszkolu z dziećmi autystycznymi i niesłyszącymi, umowa na zastępstwo na rok szkolny 2023/2024.

 

2. Szkoła językowa w Kaliszu, tel. 604 519 262, e-mail: kalisz@helendoron.pl

zatrudni:

 

Lektora języka angielskiego

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, kreatywność, bardzo dobra znajomość języka angielskiego poziom B2 jako minimum (matura rozszerzona), zapewniamy system szkoleń dla nowych nauczycieli.

 

3. Żłobek w Kaliszu, tel. 602 100 144,784 487 776

zatrudni:

 

Opiekunkę dziecięcą

Wymagania: Wykształcenie wyższe - edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna.

4. PCK w Kaliszu, tel. 695 260 704

zatrudni:

 

Opiekunów /Opiekunki osoby starszej

Wymagania: Doświadczenie w pracy z osobą wymagającą opieki, dyspozycyjność do pracy w godzinach wieczornych i weekendy. W przypadku kandydatów z Ukrainy, konieczna jest znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

 

5. Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 695 932 484

zatrudni:

 

Pracownika robót wykończeniowych (praca na terenie Kalisza)

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętność gipsowania ścian, malowania.

 

6. Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 695 932 484

zatrudni:

 

Pracowników serwisowo -porządkowych - Praca na terenie Kalisza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi różnego rodzaju sprzętu i narzędzi do sprzątania, mile widziane osoby niepełnosprawne.

 

7. PKS w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38

zatrudni:

 

Kierowców autobusów

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, Prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy. Pracodawca oferuje zapewnienie o zatrudnieniu osobom, które nie posiadają kat D i szkolenia na przewóz osób, a chciałyby pracować w zawodzie kierowcy autobusu i ukończyć szkolenie w tym zakresie.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się z CV do Kierownika Działu Personalnego.

 

8. Firma z Jarocina, tel. 881 711 401, 535 828 287, e-mail: rekrutacja@tiger-security.pl

zatrudni:

 

Portiera / Dozorcę (praca w Kaliszu)

Wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, niekaralność, kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, kultura osobista, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie.

 

9. Firma z Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Operatora koparki / Operatora koparko- ładowarki (Praca Kalisz oraz delegacja - Polska)

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku co najmniej 2 lata, chęci do pracy, uprawnienia do obsługi koparki lub koparko - ładowarki.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 573 062 233, 504 317 778, e-mail: rataj.danuta@wp.pl

zatrudni:

 

Operatora koparki

Wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki, mile widziane doświadczenie; praca na terenie budowy w miejscowości Lutomiersk.

 

11. Przedszkole w Kaliszu, tel. 508 677 500, e-mail: przedszkole@misuszatek.kalisz.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna, mile widziana znajomość języka nowożytnego, mile widziane doświadczenie. Umowa o pracę na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałe.

 

12. Nestle w Kaliszu, link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Pracownik-Magazynu/974095601/

zatrudni:

 

Pracowników magazynu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę zmianową, coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy, świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia, pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca, pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców, program poleceń pracowniczych, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

 

13. Nestle w Kaliszu, link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Mechanik-Liniowy/884380301/

zatrudni:

 

Młodszego mechanika liniowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn.

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 696 556 533, e-mail: centrum5@poczta.onet.pl

zatrudni:

 

Pracownik biurowego

Wymagania: sobota 8-14 Wykształcenie min. średnie, obsługa komputera MS OFFICE (Excel, Word), umiejętność korzystania z mediów społecznościowych, obsługa urządzeń biurowych, poczty e-mail, Internetu, wysoka kultura osobista, dynamiczność, operatywność, kreatywność, komunikatywność, sumienność, punktualność, dyspozycyjność, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 

15. Meblex w Kaliszu, ul. Zachodnia 6-10

zatrudni:

 

Palacza c.o.

Wymagania: Wymagane uprawnienia do obsługi kotłów wodnych centralnego ogrzewania.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU