iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Z powiatu

12.01. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2022-01-12 14:01:00

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Kaliszu, tel. 515 230 328

zatrudni:

 

Sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość kasy fiskalnej. Umowa zlecenie.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Lidera magazynu

Wymagania: Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków, bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, minimum roczne doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku w firmie wysokich standardach operacyjnych.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 606 982 404

zatrudni:

 

Cieślę

Wymagania: Mile widziane doświadczenie.

4. Firma w Kaliszu, tel.62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego

Wymagania: Wykształcenie min. podstawowe,

5. Biuro rachunkowe w Ostrowie Wlkp., tel. 604955670, email: marcinkowalewski@biurokowalewski.com.pl

zatrudni:

 

Księgową

Wymagania: Wykształcenie wyższe, obsługa programu OPTIMA, bardzo dobra organizacja pracy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, doświadczenie w prowadzeniu księgowości, znajomość przepisów z zakresu finansów i rachunkowości, możliwość zakwaterowania w Ostrowie Wielkopolskim.

 

6.Firma w Kaliszu, tel.62 505 52 06, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Pracownika magazynu

Wymagania: Doświadczenie w pracy na magazynie, mile widziane uprawnienia UDT lub gotowość do podjęcia kursu, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, znajomość zasad gospodarki magazynowej.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 606 982 404

zatrudni:

 

Murarzy

Wymagania: Mile widziane doświadczenie.

8. Firma w Długiej Wsi Drugiej 50, tel. 62 752 82 52

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych - wytapiaczy

Wymagania: Wykształcenie podstawowe.

9. Firma w Kaliszu, tel. 515 230 328

zatrudni:

 

Sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość kasy fiskalnej.

 

10.Firma w Kaliszu, tel.62 505 52 06 e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. eksportu z językiem niemieckim

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, dobra znajomość MS Office i MS Excel, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, doświadczenie na podobnym stanowisku.

11. Firma w Kaliszu, tel. 606 982 404

zatrudni:

 

Zbrojarzy

Wymagania: Mile widziane doświadczenie.

12. Restauracja w Opatówku, e-mail: praca@colian.pl

zatrudni:

 

Kucharza / Kucharkę

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku.

 

13. Firma w Opatówku, e-mail: praca@colian.pl

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego/Portiera

Wymagania: Dyspozycyjność.

 

14. Firma w Pleszewie, tel. 602668092, e-mail:kotlospaw@kotlospaw.pl

zatrudni:

 

Projektanta - branża metalowa

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość rysunku technicznego, obsługa pakietu Microsoft: Excel, Word, PowerPoint, obsługa programu SOLIDWORKS. Projektowanie w branży metalowej, kotlarskiej i związanych z nimi elementami oraz wdrażanie ich w cykl produkcyjny, kompleksowe wdrażanie nowych projektów branży metalowej od fazy planowania do realizacji, współpraca z innymi działami, podmiotami w ramach realizacji projektu, koordynacja prac projektowych, tworzenie dokumentacji powykonawczych, instrukcji obsługi.

 

15. Firma w Kaliszu, e-mail: praca.pl@leviat.com

zatrudni:

 

Frezera

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, nastawienie na współpracę i rozwój, bardzo dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym, wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa oraz jakości pracy, znajomość sterowania HAAS i/lub FANUC będzie dodatkowym atutem.

 

16. Firma w Kaliszu, e-mail: praca.pl@leviat.com

zatrudni do:

 

Obsługi pras i nagrzewnic

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace. Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę pracy.

 

17. Firma w Kaliszu, e-mail: merkuryserwisagd@gmail.com

zatrudni:

 

Technika AGD

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. Naprawa sprzętu AGD u Klientów oraz praca w serwisie.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 504154251, e-mail: auto.serwis.sztark@wp.pl

zatrudni:

 

Spedytora międzynarodowego

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego lub dowolnego języka zachodnioeuropejskiego, komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi giełdy transportowej w zawodzie spedytor.

 

19. Firma w Kaliszu, tel.62 505 52 06 e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę w dziale automatyki

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, dobra znajomość MS Office i MS Excel, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

20. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Operatora mechanika

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn. Pracodawca oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę zmianową, coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy, świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia, pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca, pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

21. Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, tel. 690 539 929

zatrudni:

 

Doradcę rolnego

Wymagania: Wykształcenie wyższe rolnicze, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie. Praca w Żelazkowie.

 

22. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Młodszego operatora mechanika

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Konkurencyjne wynagrodzenie Dodatki za pracę zmianową Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Operator-Mechanik/759620001/

 

23. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Operatorów urządzeń produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, uprawnienia na wózki jezdniowe, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Konkurencyjne wynagrodzenie Dodatki za pracę zmianową Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Operator-Urz%C4%85dze%C5%84-Produkcyjnych/759633201/

 

24. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Młodszych operatorów urządzeń produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Konkurencyjne wynagrodzenie Dodatki za pracę zmianową Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz/759646601/

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnieInformacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO
FACEBOOK ikalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl