iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

12.07. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Opatówku, tel. 6698583133, email: biuro@vollmer-aluminium.pl,

zatrudni:

 

Pracownika ze znajomością języka niemieckiego

Wymagania: Wykształcenie średnie, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Firma zajmująca się produkcją stolarki aluminiowej zatrudni osobę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Do obowiązków pracy należy pomoc w obsłudze zleceń oraz utrzymywaniu kontaktów z dostawcami i klientami niemieckojęzycznymi, tłumaczenie korespondencji i dokumentacji. Mile widziana znajomość języka technicznego oraz dyspozycyjność związana z możliwymi wyjazdami zagranicznymi. Przewidujemy kompleksowe wdrożenie w branży stolarki aluminiowej. . Umowa o pracę; 4748,87zł- 6966,04zł

 

2. Firma w Kaliszu, e-mail:rekrutacja@meyertool.pl

zatrudni:

 

Operatora obróbki ręcznej - ślusarz

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i sprawdzianami, umiejętności manualno ślusarskie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym. Proponujemy Ci: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. oferujemy bogaty pakiet benefitów, m.in: karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci. Umowa o pracę: 3500-4500zł.

 

3. Firma w Kaliszu, e-mail:rekrutacja@meyertool.pl

zatrudni:

 

Operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe wykształcenie, wiedza z zakresu obróbki mechanicznej, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, mile widziane doświadczenie w zawodzie, brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym.Proponujemy Ci: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, m.in: karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci. Umowa o pracę: 3500-4500zł.

 

4. Biuro w Kaliszu, tel. 512007669

zatrudni:

 

Księgową/Księgowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne, doświadczenie w pełnej księgowości, znajomość programów Excel, Insert, Rachmistrz. Umowa zlecenie: 19,70 zł/h.

 

5. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 760 80 13, email: kadry@wodociagi-kalisz.pl

zatrudni:

 

Montera instalacji i urządzeń sanitarnych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym jako monter instalacji sanitarnych lub hydraulik. Umowa o pracę: 3850zł.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 601 810 515

zatrudni:

 

Kontrolera jakości

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe technologia żywności lub pokrewne, znajomość systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, znajomość prawa w zakresie produkcji i znakowania środków spożywczych, umiejętność pracy w zespole, zdolność podejmowania decyzji, aktualne badania sanepidowskie. Umowa o pracę: od 3010 - Wynagrodzenie zostanie ustalone na rozmowie z pracodawcą.

 

7 Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

zatrudni:

 

Elektromechanika / Elektryka

Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe - mechanika maszyn, elektryk itp., uprawnienia SEP do 1KV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, 4 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub w firmie produkcyjnej. Umowa o pracę: od 3010 - Wynagrodzenie zostanie ustalone na rozmowie z pracodawcą.

 

8. Gospodarstwo w Godziątkowie, tel. 603 749 145

zatrudni:

 

Pracownika fizycznego do pracy przy bydle

Wymagania: Umowa o pracę: 4200zł.

 

9. Firma w Kaliszu, e-mail: krzywda@pbdsakalisz.com.pl

zatrudni:

 

Specjalistę do spraw kadr i płac

Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziana praktyka na ww. stanowisku. Umowa o pracę: 4500zł.

10. MOPS w Kaliszu, e-mail: mops.doa@mops-kalisz.pl

zatrudni:

 

Asystenta rodziny

Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie: a) wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia. Umowa o pracę: 3461,50zł.

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 505 910 610, 512 280 358

zatrudni:

 

Kucharza

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku, umiejętność gotowania kuchni domowej. Umowa o prace 3010- do uzgodnienia.

 

12. Firma w Kaliszu, tel.62 765 49 25, e-mail: rekrutacja@paulaingredients.com

zatrudni:

 

Specjalistę do spraw sprzedaży

Wymagania: Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych, doświadczenie i/lub zamiłowanie do sprzedaży, doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z kluczowymi klientami, umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów handlowych, pasja, kreatywne myślenie oraz chęć do pracy i rozwoju. Umowa o pracę; 3500-4500+ premia od sprzedaży.

13. Firma w Kaliszu, tel. 695 118 973

zatrudni:

 

Posadzkarza - parkieciarza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane umiejętności w zakresie parkieciarsko-posadzkarskim, osoba chętna do przyuczenia, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Umowa o pracę: od 3010zł. Praca na terenie Kalisza oraz Polski (delegacja).

 

14. Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości, tel. 62 766 95 10, email: sekretariat.kalisz@swws.edu.pl

zatrudni:

 

Młodszego instruktora działu administracyjnego - funkcjonariusza Służby Więziennej

Wymagania: Wykształcenie co najmniej wyższe zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, skrupulatność w pracy z dokumentami, praktyczna znajomość Excela.

Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami dostępna jest na: . Załączniki są dostępne pod adresem: https://bip.swws.edu.pl/index.php?c=article&id=1182

Mianowanie: 4200zł. Praca w Kaliszu, ul. Wrocławska 193-195.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU