iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

12.12. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma z Konina, tel. 601 554 631

zatrudni:

 

Osoby sprzątające 1/2 etatu (praca w Kaliszu, ul. Kościuszki lub Kolegialna)

Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku. Na ofertę mogą również aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

 

2. Nestle w Kaliszu, aplikuj: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Lider-Magazynu/1011592601/

zatrudni:

 

Lidera magazynu

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dobre umiejętności MS Office (szczególnie Excel), terminowości, gotowości do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna. Opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe. Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców. Program poleceń pracowniczych. Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień. Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Lider-Magazynu/1011592601/

 

 

3. Firma Jako Sp. z o.o., tel. tel.: 62 752 12 00, email: kadry@jako.com.pl

zatrudni:

 

Pomocnika kierowcy

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Wymagane prawo jazdy kat. B, minimum roczne doświadczenie zawodowe, komunikatywność, uczciwość, zaangażowanie.

 

4. Publiczne Przedszkole w Cekowie Kolonii, tel. 600 031 875, email: ppcekow@poczta.onet.pl

zatrudni:

 

Psychologa

Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie lub student ostatniego roku studiów. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom w wieku przedszkolnym, niepełny etat (9 godzin w tygodniu), wymiar etatu 9/22.

 

5. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAL-PAP Sp. z o.o., tel. 602 292 261

zatrudni:

 

Specjalistę ds. kadr i płac

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość obsługi programu DGCS, doświadczenie na stanowisku, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU