iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

13.09. Kogo szukają pracodawcy?

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Kaliszu, ul. Inwestorska 9 w Kaliszu

zatrudni:

 

Pracownika myjni

Wymagania: Chęci do pracy. Nadzór nad procesem mycia. Mycie pojazdów oraz cystern. Kontakt osobisty w siedzibie firmy w godz. 9.00 – 14.00. Osoby zainteresowane proszone są o przyniesienie z sobą CV.

2. Firma w Kaliszu, tel. 509 442 333

zatrudni:

 

Kucharza/Kucharkę

Wymagania: Wykształcenie gastronomiczne. Doświadczenie na stanowisku

3. Firma w Kaliszu, tel. 512 274 506

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność szycia na stębnówce. Obsługa dziurkarki - guzikarki.

4. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Majstra robót budowlanych

Wymagania: Wykształcenie średnie bądź wyższe budowlane techniczne. Wymagane doświadczenie co najmniej 3 letnie. Praca na budowie lub przy remoncie obiektów budowlanych. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie podczas delegacji.

5. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Kierownika budowy

Wymagania: Wykształcenie pożądane wyższe budowlane techniczne. Wymagane doświadczenie co najmniej 3 letnie. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie podczas delegacji. Praca na budowie lub przy remoncie obiektów budowlanych.

6. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Pracowników ogólnobudowlanych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane. Umiejętność malowania, szpachlowania, wykonywania robót elewacyjnych, układania płytek, glazury, doświadczenia min 2 lata, może być bez do przyuczenia, jako pomocnik.

7. Firma w Kaliszu, tel. 500 288 839

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie na stanowisku, umiejętność szycia na stebnówce lub overlocku.

8. Firma Transportowa, tel. 604 441 796, po godz. 17.00

zatrudni:

 

Kierowcę C+E

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Mile widziane doświadczenie na stanowisku. Obsługa linii Kalisz - Wola Bykowska - Kalisz. Praca 4 dni w tygodniu od niedzieli do czwartku.

 

9. NESTLE POLSKA S.A.

zatrudni:

 

Młodszego Lidera Zmiany Produkcyjnej

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, znajomość obsługi komputera, w tym systemów SAP, SAM, wysokie umiejętności komunikacyjne, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Zarządzanie procesami produkcyjnymi i ich optymalizacją. Kierowanie, organizacja i nadzór nad pracą podległego zespołu. Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z założeniami technologicznymi i jakościowymi. Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska. Identyfikowanie zagrożeń bezpieczeństwa żywności i podejmowanie działań korygujących. Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej i raportowanie wewnętrznych wskaźników produkcji.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Lider-Zmiany-Produkcyjnej/967922401/

10. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dobrzec w Kaliszu, mail: atomaszewska@dobrzec.pl

zatrudni:

 

Gospodarza domu

Wymagania: Chęci do pracy, zdolności manualne. Zadania: codzienne sprzątanie, zbieranie i usuwanie nieczystości, utrzymywanie czystości na terenie zewnętrznym, odśnieżanie z chodników i przejść, pielęgnowanie i inne czynności związane z zajmowanym stanowiskiem.

11. CENTRUM OPIEKUŃCZO – MIESZKALNE w Kaliszu, kontakt osobisty, Kalisz, ul. Żwirki i Wigury 10

zatrudni:

 

Pielęgniarkę/Pielęgniarza

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe medyczne na kierunku pielęgniarstwo, prawo wykonywania zawodu, jako pielęgniarka/pielęgniarz, predyspozycje do pracy z osobami z niepełnosprawnością.

12. SOSW Nr 2 im. Plutonu Głuchoniemych AK w Kaliszu, kontakt osobisty, Kalisz, ul. A. Kordeckiego 19 w Kaliszu

zatrudni:

 

Konserwatora

Wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe. Wymagane posiadanie książeczki sanitarno - epidemiologicznej. Brak przeciwskazań do pracy fizycznej. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

13. Firma w Kaliszu, tel. 501 658 375

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: wykształcenie podstawowe. Umiejętność szycia, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy. Szycie konfekcji damskiej w całości.

14. Firma w Kaliszu, tel. 603 711 403

zatrudni:

 

Mechanika/Pomocnika mechanika

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, zdolności manualne - mechaniczne. Praca przeważnie u klienta. Pracodawca zapewnia dojazd do klienta. W przypadku delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie.

15. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Stawiszynie, tel. 601 829 397

zatrudni:

 

Pracowników gospodarczych

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Mile widziane prawo jazdy kat. B, lub wyższa kategoria. Praca na terenie gm. Stawiszyn.

16. Firma, tel. 792 021 213

zatrudni:

 

Montera izolacji przemysłowej

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Wymagane aktualne uprawnienia do pracy na wysokości oraz mile widziany kurs obsługi podnośnika koszowego. Montaż izolacji na instalacjach przemysłowych w Zbiersku – Cukrowni.

17. PW WEGA Sp. z o.o., tel. 507 000 830, mail: kariera@wega-a.com.pl, Ewa.Szabelska@wega-a.pl

zatrudni:

 

Osobę sprzątającą

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Dokładność, sumienność, komunikatywność, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie na stanowisku.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU