iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Z powiatu

13.10. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2021-10-13 13:09:41

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Kaliszu, tel. 515 230 321

zatrudni:

 

Kucharza

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 2 lata na stanowisku.

 

2. Radosny Dwór w Stobnie Siódmym, tel. 604 458 723

zatrudni:

 

Pracownika administracyjno-biurowego

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, znajomość branży gastronomicznej, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku, dyspozycyjność.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 515 230 321

zatrudni:

 

Pomoc kuchenną

Wymagania: Mile widziane doświadczenie, chęci do pracy.

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

zatrudni:

 

Maszynistę chłodniczego

Wymagania: Wymagane jest świadectwo kwalifikacyjne E Grupa 2 na eksploatację urządzeń wentylacji, klimatyzacji, i chłodnicze o mocy powyżej 50 kW pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy o mocy powyżej 50 kW.

 

5. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Elektromechanika

Wymagania: Wykształcenie techniczne w zawodzie mechanik, elektryk, elektromechanik, uprawnienia SEP 1 kV, E1, E2, znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu, wiedza z zakresu systemów sterowania, pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych.

Co oferujemy jako pracodawca: umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie, komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd., atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym, teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd., wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie, możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Lidera magazynu

Wymagania: Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków, bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku w firmie o wysokich standardach operacyjnych.

Oferujemy: pracę w systemie dwuzmianowym, komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale magazynowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd., atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale, teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd., umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie, Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie, możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Opiekuna floty

Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu prawa transportowego i procesów logistycznych, bardzo dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie, samodzielność w realizacji zadań, dokładność, cierpliwość, zdolności analityczne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, prawo jazdy kat. B Oferujemy: umowę o pracę, komfortowe warunki pracy: przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, miejsca dla osób palących, elektroniczny system czasu pracy itd. atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty i jasny proces wdrożenia, teczkę z pakietem informacyjnym -zakres obowiązków, plan wdrożenia, kontakty itd., możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe.

 

8. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego

Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym warunek konieczny, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, doświadczenie w obsłudze pił, lub innych maszyn będzie dodatkowym atutem, możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Co oferujemy: umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie, komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd., atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym, teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd., możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych, możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. kadr i płac

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, min.2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość przepisów: kodeksu pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego, doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, komunikatywność, samodzielność w działaniu ale także umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość MS Office szczególnie EXCEL.

Oferujemy: umowę o pracę, komfortowe warunki pracy: przestronne pomieszczenia biurowe, miejsca dla palących, elektroniczny system czasu pracy, teczkę z pakietem informacyjnym zakres obowiązków, plan wdrożenia, kontakty, itd., wynagrodzenie: stałą podstawę oraz premię, realny wpływ na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły, możliwość awansów wewnętrznych, Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 05, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę w dziale automatyki

Wymagania: Wymagania: podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, znajomość języka angielskiego w stopni B1, dobrej znajomości automatyki, mechaniki precyzyjnej, obsługi komputera i urządzeń biurowych, komunikatywności operatywność i determinacji w osiąganiu wyników, umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy: komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd., atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym, teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd., możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie, możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów.

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 532 318 394

zatrudni:


Dekarza

Wymagania: Mile widziane doświadczenie.

 

12. Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 667 292 717

zatrudni:

 

Laboranta

Wymagania: Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku: chemicznym, mikrobiologicznym, technologia żywności, towaroznawstwo, gastronomiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, osoby bez doświadczenia zostaną przyuczone.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 532 318 394

zatrudni:


Robotników budowlanych

Wymagania: Mile widziane doświadczenie w budownictwie.

 

14. WSWS w Kaliszu, tel. 62 76 69 510, e-mail: sekretariat.kalisz@swws.edu.pl

zatrudni:

 

Pracownika ds. utrzymania i monitorowania sprzętu komputerowego i systemów informatycznych

Wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym lub kierunkowe studia wyższe, umiejętności bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, umiejętność administrowania systemami sieciowymi Windows Server, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365, umiejętność obsługi i konfiguracji aktywnej technologii sieciowej, doświadczenie w wsparciu bezpośrednim i telefonicznym świadczonym dla użytkowników infrastruktury informatycznej, znajomość narzędzia do zarządzania treścią w Internecie WordPress; znajomość usług hostingowych, mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia zamówień publicznych. Miejsce wykonywania pracy Kampus Mundurowy SWWS w Kaliszu, Wrocławska 193-195; umowa zlecenie na 6 miesięcy od daty podpisania umowy.

 

15. Giełda Kaliska, tel. 789 238 703, e-mail: praca@gieldakaliska.pl

zatrudni:

 

Pracownika obsługi

Wymagania: Podstawowa obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej, odpowiedzialność i rzetelność, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy kasjera.

16. Firma w Kaliszu, tel. 575 070 704

zatrudni:

 

Kierowcę samochodu ciężarowego

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C , uprawienia do przewozu rzeczy, doświadczenie jako kierowca mile widziane, praca na terenie Kalisza i okolic.

 

17. Giełda Kaliska, tel. 789 238 703, e-mail: praca@gieldakaliska.pl

zatrudni:

 

Pracownika stacji paliw

Wymagania: Odpowiedzialność i rzetelność , obsługa komputera i kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w pracy na stacji paliw, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 575 070 704

zatrudni:

 

Kierowcę samochodu dostawczego

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe jako kierowca, praca na terenie Kalisza i okolic.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnieInformacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO
FACEBOOK ikalisz.pl

Dni Karpia 2021