iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

13.11. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2019-11-13 08:58:41

Zdjęcie: Archiwum
Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Stacja paliw w Szczytnikach, tel. 795 515 060, e-mail: zatrudnienie@paliwaolkop.pl

zatrudni:

 

Kierownika stacji paliw

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, doświadczenie w handlu, mile widziana znajomość branży paliwowej.

 

2. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Młodszego operatora urządzeń produkcyjnych - Wydział 5 Kaszki i odżywki dla dzieci

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28522&company=nestleHRprdBX&username=

 

3. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 764 97 15

zatrudni:

 

Robotnika drogowego

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

 

4. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Pracownika transportu - Wydział 5 Kaszki i Odżywki dla dzieci

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzed link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28518&company=nestleHRprdBX&username=

 

5. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Robotnika produkcyjnego - Wydział 3 Desery

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28528&company=nestleHRprdBX&username=

 

6. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Młodszego operator procesów produkcyjnych - Wydział 5 produkcja kaszek i odżywek dla dzieci

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28523&company=nestleHRprdBX&username

 

7. Spółka w Kaliszu, tel. 728 844 980, email: biuro@kzpt.pl

zatrudni:

 

Operatora wtryskarek

Wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wtryskarek. Praca na umowę zlecenie.

 

8. Szkoła Podstawowa w Kaliszu, tel. 62 501 84 88

zatrudni:

 

Opiekuna dzieci i młodzieży

Wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy, odpowiedzialność, sumienność i punktualność, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Obywatelstwo polskie, poza obywatelami polskimi o stanowisko mogą ubiegać się także obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli posiadają znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z praw publicznych,

stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, niekaralność sądowa za przestępstwo umyślne, nieposzlakowana opinia, ukończone szkolenie z zakresu wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym wydane przez WORD w Kaliszu - UWAGA!- Możliwość odbycia wskazanego szkolenia w WORD w Kaliszu. Osoby, które nie będą spełniały wymagań niezbędnych, nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu.

9. Szkoła Podstawowa w Kaliszu, tel. 502 025 052, 62 764 68 93, e-mail: sp8@um.kalisz.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela języka polskiego

Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie kierunek filologia polska, uprawnienia pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe. Zindywidualizowana ścieżka kształcenia. Wymiar czasu pracy 6/18 h.

 

10. Szkoła Podstawowa w Kaliszu, tel. 502 025 052, 62 764 68 93, e-mail: sp8@um.kalisz.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela języka angielskiego

Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie kierunek filologia angielska, uprawnienia pedagogiczne, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymiar czasu pracy 4/18 h.

 

11. Firma w Niedźwiadach, tel. 512470322

zatrudni:

 

Mechanika samochodów osobowych / wulkanizatora

Wymagania: Chęci do pracy. Możliwość przyuczenia do zawodu.

12. Hurtownia w Kaliszu, tel. 602 287 443

zatrudni:

 

Kierowcę samochodu dostawczego

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl