iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z powiatu

14.05. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2019-05-14 09:41:04

Zdjęcie: Archiwum
Konsultant ds. sprzedaży, listonosz - to tylko niektóre z ofert pracy znajdujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Sprawdź, kogo jeszcze szukają pracodawcy.

1. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.com

zatrudni:

 

Specjalistę ds. Inwestycji

Wymagania: Wykształcenie wyższe (budownictwo lub kierunki pokrewne), doświadczenie w pracy w branży budowlanej, przemyśle w zakresie inwestycji budowlanych, znajomość zasad prowadzenia negocjacji, umiejętność koordynowania pracy podwykonawców, umiejętności pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, wysoki poziom motywacji w zdobywaniu nowych umiejętności otwartość na szkolenia, znajomości j. angielskiego na poziomie B2, znajomość obsługi programu CAD, prawo jazdy kat. B, posiadanie aktualnych uprawnień budowlanych. Firma oferuje pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe.

 

2. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Asystenta ds. rekrutacji i kontroli pracowniczej

Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, gotowość do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych. Osobie zatrudnionej zaoferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, pracę od poniedziałku do piątku (7-15 lub 8-16), miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

3. Spółka w Kaliszu, e-mail: info@saprenovation.com

zatrudni:

 

Konsultanta ds. Sprzedaży - Przedstawiciela handlowego

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i/lub francuskiego, pracowitość i zaangażowanie w zdobywaniu nowej wiedzy, mile widziane doświadczenie w handlu.

 

 

4. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Koordynatora ds. wdrożeń i rozwoju w dziale produkcyjnym

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność szybkiej adaptacji i zrozumienia specyfikacji procesów produkcyjnych, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, komunikatywność, znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

5. Poczta Polska w Żelazkowie, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

zatrudni:

 

Listonosza ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny, za który zwracane są koszty użytkowania samochodu do celów służbowych.

 

6. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.com

zatrudni:

 

Specjalistę kontroli jakości

Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane mikrobiologia, technologia żywności, chemia spożywcza, towaroznawstwo, biotechnologia itp.), doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, praktyka w zakresie wykonywania badań mikrobiologicznych, znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2, umiejętność oceny sensorycznej surowców i produktów, dokładność i spostrzegawczość, umiejętność pracy w zespole. Pracodawca oferuje pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG, możliwość poznawania nowych technologii, samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę.

 

7. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Lidera Działu Produkcyjnego

Wymagania: wykształcenie średnie. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

8. Stacja paliw PKN Orlen w Kaliszu, ul. Legionów 49

zatrudni:

 

Pracownika podjazdu ½ etatu

Wymagania: Chęci do pracy, zaangażowanie, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Kontakt osobisty z CV.

 

9. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

zatrudni:

 

Listonosza

Wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny, za który zwracane są koszty użytkowania samochodu do celów służbowych. Miejsce wykonywania pracy: Kalisz ul. Dworcowa 2 - obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

 

10. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę w Dziale Automatyki

Wymagania: wykształcenie średnie, podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, dobra znajomość automatyki, mechaniki precyzyjnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopni B1, uprawnienia SEP, komunikatywność operatywność i determinacja w osiąganiu wyników, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 733 159 859, e – mail: bezsoftu@gmail.com

zatrudni:

 

Kasjerów - sprzedawców

Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, komunikacja i obsługa klienta.

 

12. Firma w Opatówku, tel. 663 850 885

zatrudni:

 

Mechaników - serwisantów wózków widłowych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne lub elektromechaniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

 

13. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Specjalistę w Dziale Technicznym z j. angielskim

Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, biegła obsługa programów AutoCAD i Solid Edge, zdolności organizacyjne oraz interpersonalne, samodzielność, dynamizm i zaangażowanie. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 512 413 553, 574 119 614

zatrudni:

 

Kasjerów - sprzedawców

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziana znajomość kasy fiskalnej i terminala płatniczego i LOTTO.

 

15. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

zatrudni:

 

Listonosza

Wymagania: wykształcenie zawodowe, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów. Miejsce wykonywania pracy: Kalisz ul. Dworcowa 2 - obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

 

16.Sklep Sokołów w Kaliszu, ul. Podmiejska 20

zatrudni:

 

Sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w branży mięsnej. Umowa zlecenie.

 

17. Spółka w Kaliszu, tel. 508 686 109

zatrudni:

 

Kierowcę kat. C

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na przewóz rzeczy, mile widziane doświadczenie zawodowe.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 793 923 820

zatrudni:

 

Pracownika magazynu

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

 

19. Urząd Miasta Kalisz tel. 62 765 43 65

zatrudni:

 

Robotnika gospodarczego

Wymagania: Wykształcenie zawodowe.

20. Credit Agricole Bank Polska S.A. we Wrocławiu, e – mail: KKaluzna@credit-agricole.pl

zatrudni:

 

Doradcę klienta

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, umiejętności sprzedaży, komunikacja, budowanie relacji. Praca Kaliszu.

 

21. Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 603 711 154, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

zatrudni;

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Chęci do pracy. Umowa zlecenie.

22. Spółka w Kaliszu, tel. 662 185 701, e-mail: biuro.kalisz@komandor.pl

zatrudni:

 

Operatorów CNC

Wymagania: wykształcenie techniczne, zmysł techniczny, min. 2 lata doświadczenia na produkcji, mile widziany kurs CNC. Pracodawca oferuje szkolenie z obsługi CNC, które trwa 3-5 dni.

 

23. Spółka w Kaliszu, tel. 62 76 59 110, e-mail: mmatuszak@runotex.pl

zatrudni:

 

Asenizatorów/sprzątaczki

Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 m.

 

Nastawiacza maszyn

Wymagania: Wykształcenie zawodowe technicznego (mile widziane średnie techniczno-mechaniczne), znajomość budowy maszyn, umiejętność współpracy w zespole, zdolności manualne (złote rączki mile widziane), umiejętność posługiwania się narzędziami, dokładność, przestrzeganie zasad BHP , doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

 

Tkaczy

Wymagania: Wykształcenie zawodowe (mile widziane kierunkowe), umiejętność współpracy w zespole, zdolności manualne, dokładność, przestrzeganie zasad BHP.

 

24. Firma Omega Logistic Daniel Kowalski, e-mail: rekrutacja@omegalogistic.pl

zatrudni:

 

Pracownika administracyjno – biurowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe, umiejętność pracy na dużej ilości dokumentów, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom A2), min. 2 lata doświadczenia w biurze w firmie prywatnej. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na powyższy adres e – mailowy.

 

 iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl