iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

14.11. Sprawdź oferty pracy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Kaliszu, tel. 501 377 851, e-mail: poltorak.ryszard1@gmail.com.pl

zatrudni:

 

Magazyniera - kierowcę

Wymagania: Prawo jazdy kat. B.

2. Spółdzielnia w Kaliszu, e-mail: aprzybylska@mlekovita.com.pl

zatrudni:

 

Laboranta

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie: chemiczne, technologia żywności, towaroznawstwo, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność podstawowych analiz fizyko-chemicznych, mile widziane doświadczenie.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 500 288 839

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie na stanowisku, umiejętność szycia na stebnówce lub overlocku.

 

4. Sąd Okręgowy w Kaliszu, Aleja Wolności 13, tel. 62 76 57 939

prowadzi nabór na stanowisko:

 

Asystenta sędziego

Wymagania: Informacja nt. naboru: https://kalisz.so.gov.pl/w-toku,m,m2,241,266

 

5. Firma w Kaliszu, tel. 692 300 666, 62 594 18 56

zatrudni:

 

Pracowników drogowy - operator maszyn drogowych

Wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Kalisza.

 

6. Książnica w Kaliszu, tel. 62 757 13 21,

zatrudni:

 

Starszego księgowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie (2 lata stażu pracy), biegła znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Office), Płatnik, PABS, Vulcan, SIO, ZUS, PUE, system bankowości elektronicznej, znajomość regulacji prawnych w zakresie: prawa pracy, prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i zagadnień rachunkowych. Wymagania dodatkowe: mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych, komunikatywność i otwartość, umiejętność syntetycznego i analitycznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność, sumienność.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dyplomów lub świadectw potwierdzające uzyskane wykształcenie, kopie świadectw pracy potwierdzające wymagany staż pracy, kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach, oświadczenie o treści "Oświadczam, że nie byłem/am skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe", oświadczenie o treści "Oświadczam, że posiadam pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystam z pełni praw publicznych", oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszeniem naboru. Aplikacje należy składać w Sekretariacie Publicznej Biblioteki Pedagogicznej Książnicy im. A. Parczewskiego w Kaliszu, ul. Południowa 62 pok. 11 - I piętro w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór - Starszy księgowy"

Treść ogłoszenia wraz z załącznikami zamieszczona jest na stronie internetowej: https://www.e-bip.org.pl/kp_kalisz/22337

7. Nestle w Kaliszu, link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Pracownik-Magazynu/974095601/

zatrudni:

 

Pracowników magazynu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców. Program poleceń pracowniczych. Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień. Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Pracownik-Magazynu/974095601/

 

8. Firma w Kaliszu, tel. 510-149-102

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego

Wymagania: Chęci do pracy, sumienność, dokładność, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

 

9. Biuro w Kaliszu, tel. 502 413 291, e-mail: kadry@biuroando.pl

zatrudni:

 

Asystenta do spraw księgowości

Wymagania: Wykształcenie średnie w zawodzie technik ekonomista, pożądane wyższe kierunkowe - ekonomia, znajomość obsługi komputera, podstawowa znajomość księgowości i rachunkowości, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, odpowiedzialność, obowiązkowość, chęci do pracy.

 

10. Biuro w Kaliszu, tel. 502 413 291, e-mail: kadry@biuroando.pl

zatrudni:

 

Referenta do spraw kadr i płac

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne i kontynuacja studiów wyższych, znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, znajomość tematyki kadrowo-płacowej, znajomość obsługi PŁATNIKA oraz programu Kadry i Płace, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

 

11. Cukiernia w Opatówku, tel. 508 186 039, 508 186 019

zatrudni:

 

Cukiernika z możliwością przyuczenia

Wymagania: Mile widziane wykształcenie kierunkowe, badania sanitarno-epidemiologiczne. Pracodawca oferuje przyuczenie do pracy na stanowisku.

 

12. Firma w Kaliszu, tel. 512 274 506

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność obsługi dziurkarki i guzikarki, szycia na stębnówce oraz umiejętność szycia.

 

13. Firma, tel. 792 021 213

zatrudni:

 

Montera instalacji przemysłowych

Wymagania: Wymagane aktualne uprawnienia do pracy na wysokości oraz mile widziany kurs obsługi podnośnika koszowego.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Kierownika budowy

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wykształcenie kierunkowe, wymagane doświadczenie co najmniej 3 letnie. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie podczas delegacji.

 

15. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Majstra robót budowlanych

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, wymagane doświadczenie co najmniej 3 letnie. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie podczas delegacji.

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 886 295 198

zatrudni:

 

Pracowników ogólnobudowlanych

Wymagania: Umiejętność malowania, szpachlowania, wykonywania robót elewacyjnych, układania płytek, glazury, doświadczenia min 2 lata, może być osoba bez doświadczenia - do przyuczenia jako pomocnik.

 

17. Stacja paliw w Kaliszu, e-mail: praca44@o2.pl

zatrudni:

 

Pracownika obsługi klienta na stacji paliw – kasjer

Wymagania: Mile widziana książeczka sanepidowska, możliwość przyuczenia.

 

18. SOSW nr 1 w Kaliszu, tel. 62 502 33 60, e-mail: sosw1.kalisz@gmail.com

zatrudni:

 

Nauczyciela przedmiotów zawodowych (hotelarstwo, przysposobienie do pracy)

Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane również wykształcenie o kierunku oligofrenopedagogiki. Konieczna zdolność do czynności prawnych.

 

19. POLO MARKET w Kaliszu, ul. Złota 14

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym, ważne badania sanitarne.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU