iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Lekkoatletyka

17,25 m - odległość dająca zwycięstwo

2019-05-15 14:05:00

W Międzynarodowym Mitingu U20 (juniorów) w Chorzowie, Piotr Goździewicz z UKS 12 Kalisz, zwyciężył swoją konkurencję pchając 6-kilogramową kulę na odległość 17,25 m.

Zawody w "kotle czarownic" odbywały się niestety, w mało sprzyjającej pogodzie, na przemian padał deszcz, do tego dość niska temperatura.

- Plan był taki sam, jak podczas ostatnich zawodów, czyli ryzykować i próbować pokonać barierę 18 m, a tak naprawdę 18,30 m, czyli minimum na ME U20. Niestety ,znowu się nie udało i było kilka spalonych prób, z czego jedna ponad 18 m - tłumaczy Marcin Małecki, trener miotaczy UKS 12 Kalisz.

 

- Wygrana bardzo cieszy. Do tego miłą niespodzianką była nagroda finansowa za wygraną. Cieszą dalekie pchnięcia, ale jeszcze technika utrzymania jest do poprawienia. Tak naprawdę, by dobrze się przygotować do Mistrzostw Polski mamy jeszcze dwa tygodnie na próbę wywalczenia minimum na ME U20. Po tych dwóch tygodniach czeka nas znowu ciężki trening, by forma przyszła na Mistrzostwa Polski U20, gdzie tak naprawdę rozegra się walka o minima i wyjazd na ME U20 - mówi Marcin Małecki. - Oczywiście w trakcie przygotowań będziemy startować, choć w ciężkim treningu, ale w technice obrotowej zawsze może wyjść jedno perfekcyjne pchnięcie które da minimum - dodaje.

Następne starty 18-19 maja, prawdopodobnie w Żerkowie i Łodzi.

 

 Fotorelacja
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl