iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Siatkówka

20-latka w kadrze MKS-u

2020-06-30 13:06:00

20-letnia Oliwia Bałuk w poprzednim sezonie była zawodniczką E.Leclerc Radomki Radom. Dobrze zna się z innymi młodymi talentami MKS-u, rok temu brała udział w Mistrzostwach Świata U20 w Meksyku razem z Weroniką Centką, Zofią Szczotkiewicz i Julią Mazur. Oliwia była kapitanem drużyny, która w Meksyku zajęła 5. miejsce, wcześniej zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy U19.

Poza karierą w reprezentacji juniorek nowa przyjmująca Energa MKS-u jest w kręgu zainteresowań selekcjonera seniorskiej reprezentacji, Jacka Nawrockiego. Obecnie przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku razem ze środkową MKS-u, Weroniką Centką. Zeszły sezon był dla Oliwii pierwszym na seniorskich parkietach. Była podstawową przyjmującą Radomki, wystąpiła w 21 meczach rozgrywając 62 sety. Zdobyła 76 punktów, w tym 10 blokiem i 8 zagrywką. Na swojej pozycji będzie rywalizowała z kontynuującą swoją karierę w Kaliszu, Zuzanną Szperlak.

 

W kadrze na nowy sezon Oliwia Bałuk dołącza do perspektywicznej grupy młodych zawodniczek, kontrakty z klubem już podpisały Zofia Szczotkiewicz, Julia Szczurowska, Julia Mazur, Marta Budnik i Zuzanny Szperlak. Do nieco bardziej doświadczonych zawodniczek w kadrze trenera Pasińskiego należą Karolina Bednarek, Ewelina Polak, Monika Gałkowska i Justyna Łysiak.

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl