iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

20.07. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1.Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu, tel. 61 856 72 79, email: oum.poznan@poczta.gum.gov.pl

Ogłasza nabór na:

 

Inspektora ds. nadzoru

Wymagania: Wykształcenie: średnie techniczne, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe) wykształcenie wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych, doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok, kursy lub szkolenia metrologiczne, znajomość ustawy Prawo o miarach oraz przepisów o postępowaniu mandatowym.

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kategorii B, oświadczenie o pełnieniu/niepełnieniu służby/współpracy/pracy w organach bezpieczeństwa państwa w okresie od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych po dniu 1 sierpnia 1972 r.), oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dokumenty dodatkowe: Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów, Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia, Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy, Kopie dokumentów potwierdzających odbycie szkoleń metrologicznych. Aplikuj do: 25 lipca 2023, mailowo na adres: kadry.oum.poznan@poczta.gum.gov.pl, w temacie wpisz: Ogłoszenie nr 123792 /11.07.2023 lub w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "ogłoszenie nr 123792" na adres: Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu ul. Krakowska 19 61-893 Poznań lub osobiście w Referacie Kadr, Płac i Szkolenia pok. nr 37. Dokumenty należy złożyć do: 25.07.2023. Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu. Aplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 601 911 222

zatrudni:

 

Pracowników porządkowych

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, rzetelność, dokładność.

3. Firma w Kaliszu, tel. 505 699 606

zatrudni:

 

Konserwatora

Wymagania: Mile widziane wykształcenie zw. z technologią żywienia lub pokrewne. Doświadczenie na stanowisko co najmniej 2 lata. Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

4. Firma w Kaliszu, tel. 502 101 073, e-mail: biuro@qualum.pl

zatrudni:

 

Montera - ślusarza

Wymagania: Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność posługiwania się prostymi elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi, podstawowa znajomość rysunku technicznego, mile widziane prawo jazdy kat. B. Montaż gotowych systemów ogrodzeniowych (bram, furtek, przęseł) u klienta, praca w terenie.

 

5.Firma w Śliwnikach, tel. 696 047 674, e-mail: nowinstal@vp.pl

zatrudni:

 

Monterów instalacji hydraulicznych, elektrycznych

Wymagania: Prawo jazdy kat. B. Monter instalacji hydraulicznych, elektrycznych praca na miejscu bez delegacji.

6. Firma w Kokaninie, tel. 62 752 12 00, 62 752 12 09, e-mail: kadry@jako.com.pl

zatrudni:

 

Pomocnika kierowcy

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Prawo jazdy kat. B. Minimum roczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywność, uczciwość, zaangażowanie.

 

7. Firma w Długiej Wsi Drugiej, tel. 62 752 82 52

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych – wytapiaczy

Wymagania: Obsługa linii produkcyjnej do wytopu tłuszczu.

8. Firma w Kaliszu, tel. 661 651 606, mail: finanses.cywilna@gmail.com

zatrudni:

 

Doradcę klienta

Wymagania: Wykształcenie średnie. Umiejętność efektywnej organizacji pracy oraz systematyczność w działaniu. Doświadczenie mile widziane.

9. DROSED Sp. z o.o., tel. 608 564 93, mail: r_zymelka@drosed.com.pl

zatrudni:

 

Pracownika wylęgarni drobiu

Wymagania: Pracowitość, sumienność, dokładność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Pracodawca oferuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku.

 

10. PPHU KARUS, tel. 603 869 020

zatrudni:

 

Pracownik wykończenia wnętrz

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku lub mile widziany absolwent szkoły budowlanej do przyuczenia. Doświadczenie na wykonywanym stanowisku mile widziane.

 

11. PPHU KARUS, tel. 603 869 020

zatrudni:

 

Murarzy

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku lub mile widziany absolwent szkoły budowlanej do przyuczenia.

 

12. FF MARKA WŁASNA Sp. z o.o., rekrutacja@ff-mw.pl

zatrudni:

 

Automatyka

Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (profil: automatyka, elektromechanika bądź pokrewne), doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakładzie przemysłowym będzie dodatkowym atutem, wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, wiedza z zakresu budowy i działania sterowników PLC, podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC i HMI, wiedza z zakresu mechaniki i urządzeń chłodniczych będzie dodatkowym atutem, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w systemie 12/24/12/48. Diagnostyka PLC. Dokonywanie modyfikacji istniejących programów sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley). Tworzenie i edycja wizualizacji HMI (Siemens, Allen-Bradley, Pro-face).

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU