iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

20.08. Sprawdź kogo szukają pracodawcy

2019-08-20 11:00:07

Zdjęcie: Archiwum
Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Szczegółowe informacje dotyczące ofert znajdziecie w kaliskim pośredniaku.

Giełda pracy z dnia 20.08.2019

 

1. Firma w Kaliszu, tel. 602 719 075, e-mail: egkal@egkal.pl

zatrudni:

 

Technika mechanika – obróbka skrawaniem

Wymagania: Mile widziana osoba z wykształceniem technik mechanik obróbki skrawaniem lub zawodowym frezer, tokarz, wymagana umiejętność obsługi tokarki, szlifierki, frezarki.

 

2. PKS w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38

zatrudni:

 

Kierowców autobusów

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. D z kodem 95.

 

3. Firma w Kościuszkowie, tel. 514100805, e-mail: grazyna_stasiak@poczta.onet.pl

zatrudni:

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, sprawność manualna, chęci do pracy i nauki, książeczka sanepidowska. Umowa zlecenie.

 

4. Szkoła Podstawowa w Starej Kakawie, tel. 662 131 329

zatrudni:

 

Nauczyciela przedszkola

Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną, uprawnienia pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy. Praca w przedszkolu.

 

5. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 49 25, e-mail: rekrutacja@crispynatural.pl

zatrudni:

 

Specjalistę sprzedaży telefonicznej

Wymagania: Wykształcenie średnie, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, dobra dykcja i głos, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy i umiejętność nadawania zadaniom priorytetów, obsługa pakietu MS Office, doświadczenie związane z obsługą klienta.

 

6. Szkoła w Kaliszu, e-mail: kalisz@okay-studio.com.pl

zatrudni:

 

Lektora j. angielskiego

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe: nauczanie wczesnoszkolne lub przedszkolne z językiem angielskim, filologia angielska - także studenci. Umowa zlecenie. Zatrudnienie od 16.09.2019r.

 

7. Firma w Żegocinie, tel. 517 053 081

zatrudni:

 

Pracownik prac wykończeniowych

Wymagania: Chęci do pracy.

 

8. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Konsultanta w Centrum Obsługi Konsumenta Nestle

Wymagania: Wykształcenie wyższe, preferowane dietetyka, inżynieria żywności, technologia żywności lub pokrewne, chęć do rozwoju i uczenia się, doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, gotowość do aktywnej współpracy z innymi, rozwinięte zdolności analityczne, ponadprzeciętna inicjatywa i proaktywność, dobra znajomość języka angielskiego, praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office. Firma oferuje: Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę. Możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej. Bardzo dobrą atmosferę pracy. Pakiet szkoleń. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. Bezpłatny pakiet medyczny. Ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę. Możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych. Kartę Multisport. Umowa o pracę na zastępstwo.

 

9. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 49 25, e-mail: rekrutacja@paulaingredients.com

zatrudni:

 

Automatyka/Elektryka

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik), mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych, uprawnienia SEP E do 1kV i powyżej 1kV (mile widziane uprawnienia G2/G3), umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, bardzo dobrej znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, dyspozycyjność oraz otwartość na wyzwania techniczne oraz chęci rozwoju w zakresie mechaniki, elektryki, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Co oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych, stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji, pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią, uczestnictwo w innowacyjnych projektach, atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

 

 iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl