iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

20.12. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Automatyka

Wymagania: Wykształcenie minimum średniego technicznego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, inne pokrewne), umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKP, dobra znajomość obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie 3zmianowym (w tym również w weekendy), właściwa jakość wykonywanych prac, bezpieczeństwo wykonywania prac, doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu co będzie mile widziane Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/215696/

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 508 348 106

zatrudni:

 

Operatorów maszyn

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

Co oferujemy: Stałe i stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio przez Colian. Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku. Prywatną opiekę medyczną. Ubezpieczenie na życie. Pracowniczy Program Emerytalny. Dofinansowanie Karty Multisport. Programy doceniania. Doskonałą organizację pracy. Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji. Pracę w zgranym, solidnym zespole. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

3. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Asystenta ds. technologicznych

Wymagania: Wyższe wykształcenie preferowane kierunki : Technologia żywności, Zarządzanie Jakością, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobre umiejętności MS Office (szczególnie Excel), terminowość, gotowość do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Paki. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Zadania: Opracowywanie receptur nowych produktów oraz ulepszanie receptur istniejących z uwzględnieniem zmian technologicznych, wymagań rynku i kosztów. Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i specyfikacji nowych i zmodernizowanych produktów. Wdrażanie projektów oszczędnościowych. Współpraca z dostawcami w celu sprawdzenia nowych produktów. Współpraca ze wszystkimi zainteresowanymi jednostkami organizacyjnymi zakładu w zakresie przygotowania i wdrażania nowych wyrobów. Zapobieganie zagrożeniom występującym w procesie pracy. Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/215966/

4. Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

zatrudni:

 

Elektromechanika / Elektryka

Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe - mechanika maszyn, elektryk itp., uprawnienia SEP do 1KV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, 4 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub w firmie produkcyjnej.

 

5. Zespół Szkół w Liskowie, tel. 62 763 40 09

zatrudni:

 

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Wymagania: Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku odpowiednim dla zawodu, w którym będzie nauczać, lub świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczać, lub tytuł mistrza w zawodzie, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne. Umowa zawarta na czas określony z możliwością stałego zatrudnienia. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

 

6. Firma w Szczytnikach, tel. 692 309 787

zatrudni:

 

Pomocnika montera okien i drzwi

Wymagania: Osoba chętna do przyuczenia, praca w delegacji (Polska).

7. Firma w Kaliszu, tel. 535 997 955

zatrudni:

 

Specjalistę ds. kadr i płac

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe (bez znaczenia), doświadczenie na stanowisku.

8. Firma w Głóskach (gmina Nowe Skalmierzyce), tel. 504 504 668, e-mail:info@djtrade.pl

zatrudni:

 

Spawaczy MAG

Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Produkcja pojemników/koszy/stojaków metalowych bez akordu.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU