iKalisz.pl reklamy
Z policji

21-latka i jej znajomy wzięli się za "rozbieranie" skradzionej toyoty. Nakryła ich policja....

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali młodą kaliszankę, która ukradła na terenie Ostrowa Wielkopolskiego samochód o wartości 70 tysięcy złotych. 21-latka pojechała tym samochodem do swojego znajomego, by auto zdemontować na części. Kobieta została zatrzymana. Odzyskany przez policjantów samochód wrócił do właściciela.

 

1 marca, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży samochodu osobowego. Właściciel poinformował, że z parkingu na terenie miasta zostało skradzione auto marki Toyota Avensis. Mężczyzna oszacował straty na kwotę 70 tysięcy złotych.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania pojazdu. - Informacja o kradzieży przekazana była do wszystkich patroli. Dzień później, policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-letnią kobietę mieszkankę Kalisza - podejrzaną o kradzież samochodu. Kobieta została zatrzymana na terenie jednej z posesji powiatu ostrowskiego, gdzie u swojego znajomego postanowiła zdemontować auto na części - podają ostrowscy mundurowi.

- Podczas wejścia policjantów na posesję 21-latka wraz ze swoim znajomym stali przy częściowo rozebranym samochodzie. Kobieta przyznała się do kradzieży auta. Podczas przeszukania terenu funkcjonariusze znaleźli części od skradzionej toyoty.

Kobieta została zatrzymana. Usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU