iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

22.07. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2022-07-22 09:07:00

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.


1. Firma w Kaliszu, tel. 697 776 610

zatrudni:

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Książeczka sanepidowska, umowa zlecenie - 19,70 zł/h, następnie umowa o pracę.

2. PIW w Kaliszu, tel. 62 757 26 59, e-mail: sekretariat@piwkalisz.pl

zatrudni:

 

Referenta ds. administracyjno-finansowych

Wymagania: wykształcenie: średnie ekonomiczne Doświadczenie zawodowe co najmniej 6 miesięcy w obszarze administracji Znajomość ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. rok 2021, poz. 217) Znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. rok 2021, poz 305) Znajomość ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. rok 2021, poz. 1128) Umiejętność obsługi komputera Prawo jazdy kategorii B Komunikatywność Umiejętność obsługi programu Excel Posiadanie obywatelstwa polskiego Korzystanie z pełni praw publicznych Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Warunki pracy: praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00 praca w siedzibie urzędu wyjazdy służbowe szkolenia obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie narzędzia i materiały do pracy: komputer oaz materiały biurowe samodzielne kierowanie samochodem służbowym brak wind i pojazdów (stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze budynku) brak dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych. Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): CV i list motywacyjny Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy Kopia dokumentu - prawo jazdy kategorii B Klauzula zgody dla kandydatów do pracy zamieszczona na BIP Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kaliszu Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Aplikuj do: 22 lipca 2022 W formie papierowej w zamkniętej kopercie na adres: Powiatowy Inspektorat Weterynarii ul. Warszawska 63B 62-800 Kalisz Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 62 757 26 59, wew. 19 lub mailowego na adres: sekretariat@piwkalisz.pl. Dokumenty należy złożyć do: 22.07.2022 Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu Aplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze http://bip.piwkalisz.pl/index.php?id=515

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 501 325 333

zatrudni:

 

Prasowaczkę

Wymagania: Umiejętność szycia. Umowa o pracę: od 3010zł.

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 501 325 333

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku, umiejętność szycia na stebnówce lub overlocku, istnieje możliwość przyuczenia. Umowa o pracę: od 3010zł.

 

5. Kwiaciarnia w Kaliszu, tel. 62 764 64 88

zatrudni:

 

Florystę/ Florystkę 1/2 etatu

Wymagania: Wymagane umiejętności oraz wiedza w zawodzie, mile widziana szkoła kierunkowa. Istnieje możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Umowa o pracę: od 1505zł.

 

6. Firma w Kaliszu, e-mail: kariera@wega-a.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. jakości

Wymagania: Praktyczna znajomość Ms Office (w szczególności programu Excel), dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka obcego, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb), pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji. Oferujemy umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb), pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji. Umowa o pracę: 3010 - 4000 brutto.

 

7. Firma w Nowych Skalmierzycach, tel. 601871749, email: zpb1@op.pl

zatrudni:

 

Pracownika drogowego

Wymagania: Prace drogowe i brukarskie. Umowa o pracę, wynagrodzenie od 3300 brutto.

8. Szkoła Podstawowa w Kaliszu, e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl, tel. 62 501 17 27

zatrudni:

 

Psychologa

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Umowa o pracę: 3079-4224 - wynagrodzenie jest zależne od kwalifikacji.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Kierowcę kat. C

Wymagania: Prawo jazdy kat. C, doświadczenie na stanowisku. Przewóz, delegacja (Polska). Umowa o pracę: od 4500zł.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Montera instalacji sanitarnych

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku, delegacja (Polska). Umowa o pracę: od 4500zł.

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Operatora koparki / koparko - ładowarki

Wymagania: Uprawnienia na operatora koparki lub koparko - ładowarki, doświadczenie na stanowisku. Umowa o pracę: od 5500zł.

 

12. Przedszkole w Kaliszu, e-mail: te.ma.kalisz@gmail.com

zatrudni:

 

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania: Wykształcenie wyższe dające uprawnienia do prowadzenia zajęć w przedszkolu. Umowa o pracę: 3010-3500zł.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 694 035 538, email:pro-parts@wp.pl

zatrudni:

 

Pomocnika ślusarza

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, średnie. Poszukiwana osoba musi być sumienna w wykonywanych zadaniach, zwracać uwagę na otoczenie, aby zachować bezpieczeństwo własne i innych pracowników w warsztacie- zachowanie przepisów BHP. umowa o prace: od 3010zł.

 

14. Firma z Ostrowa Wlkp., e-mail: sekretariat@mdpartner.com.pl

zatrudni:

 

Specjalistę do spraw ubezpieczeń -praca w Godzieszach

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, znajomość obsługi komputera. Umowa o pracę; 4000+ premia i prowizja.

 

15. Ksiąznica w Kaliszu, e-mail: biblioteka@kp.kalisz.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela bibliotekarza

Wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe bibliotekarskie z przygotowaniem pedagogicznym; znajomość aktualnych przepisów i zasad katalogowania dokumentów bibliotecznych; znajomość deskryptorów Biblioteki Narodowej; obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,; dobra organizacja pracy; łatwość nawiązywania kontaktów; umiejętność pracy w zespole. Wymagania dodatkowe: znajomość systemu bibliotecznego SOWA; znajomość rynku wydawniczego, z uwzględnieniem oferty dla bibliotek pedagogicznych. Umowa o pracę: 3167-4224zł (Wynagrodzenie według karty nauczyciela, uzależnione od stopnia awansu).

Sposób składania dokumentów aplikacyjnych: - osobiście/pocztą kurierską, w siedzibie PBP Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu, ul. Południowa 62, I piętro, pokój nr 11; - pocztą tradycyjną na adres: PBP Książnica Pedagogiczna w Kaliszu, ul. Południowa 62. - drogą elektroniczną, w plikach opisanych imieniem i nazwiskiem kandydata na adres: biblioteka@kp.kalisz.pl, w tytule maila: Rekrutacja Kalisz. O dokładnym miejscu i godzinie rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci spełniający warunki formalne zawarte w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie. Rozmowy z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania formalne, przeprowadzi Komisja Rekrutacyjna powołana przez Dyrektora Biblioteki. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - CV; - podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z treścią Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych, dołączonej do niniejszego ogłoszenia.

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 502 101 073, email: biuro@qualum.pl

zatrudni:

 

Ślusarza - montera

Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność posługiwania się prostymi elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi, podstawowa znajomość rysunku technicznego, mile widziane prawo jazdy kat. B. Umowa o pracę: 4000-6000zł

 

17. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Młodszego Specjalistę ds. Procesów Produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie wyższe, preferowane: inżyniera produkcji, inżynieria procesowa, technologia żywności, minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, wysokie umiejętności komunikacyjne, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy, świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia, pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca, pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali, możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców, program poleceń pracowniczych, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka. Umowa o prace; 4500-5500zł.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz/829575401/

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 509 371 774

zatrudni:

 

Pracowników fizyczny / Pomocników brukarza

Wymagania: Chęci do pracy, praca na terenie Kalisza i okolic. Umowa o pracę: od 3010zł.

 

19. Szkoła w Kaliszu, tel. 792 799 991, e-mail: biuro@magicbus.pl

zatrudni:

 

Lektorów języka angielskiego

Wymagania: Wykształcenie: wyższe (min. licencjat), uprawnienia pedagogiczne, umiejętność prowadzenia zajęć językowych, elastyczność, doświadczenie zawodowe będzie atutem, ale jest możliwość przyuczenia do zawodu, znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym. Zleceniodawca zapewnia wszystkie niezbędne materiały do pracy (podręczniki, materiały dydaktyczne, sprzęt, w tym laptop, drukarki, kserokopiarkę, tablicę interaktywną itp.). Umowa zlecenie: 50 - 70 zł brutto/lekcję 45 min, wymiar etatu do ustalenia, zatrudnienie do czerwca 2023r.

 

 Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU