iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

23.01. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Gospodarstwo Ogrodniczo - Rolne, tel. 666 108 993

zatrudni:

 

Pracownika w gospodarstwie/Pracownika szklarni

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Gotowość do pracy, sumienność, pracowitość. Praca w szklarni - zrywanie ogórków i pomidorów. W sezonie letnim obsługa sadu. Prace porządkowe.

 

2.Firma w Kaliszu, tel. 604 553 488

zatrudni:

 

Mechanika samochodowego

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku, na ofertę mogą również aplikować osoby po szkole bez doświadczenia (możliwość przyuczenia), chęci do pracy.

 

3.Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu, e- mail: sekretariat@dpskalisz.pl

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe. Umiejętność pracy z osobami starszymi, empatia, kultura osobista.

 

4.Przedszkole Tęczowa Kraina w Kaliszu, tel. 781 740 282, e- mail: te.ma.kalisz@gmail.com

zatrudni:

 

Psychologa

Wymagania: Wykształcenie wyższe dające uprawnienia do prowadzenia zajęć w przedszkolu. Praca w wymiarze 9/22.

 

5.Firma w Pawłówku, tel. 502 172 899

zatrudni:

 

Pracownika produkcji

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Odpowiedzialność, szybkość w działaniu, sumienność, chęci do pracy.

 

6. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Młodszego operatora mechanika

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców. Program poleceń pracowniczych. Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień. Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Operator-Mechanik/994917301/

7. Bistro w Kaliszu, tel. 502 092 875

zatrudni:

 

Kasjera sprzedawcę /Wydawcę posiłków

Wymagania: Książeczka sanepidowska, doświadczenie na podobnym stanowisku. Umowa zlecenie.

 

8. Fashion Style w Kaliszu, ul. Chopina 23,

zatrudni:

 

Szwaczkę

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, Umiejętność szycia na owerloku 5 i 4 nitkowym. Kontakt osobisty.

 

9.Firma, tel. 888 388 544

zatrudni:

 

Kierowców Bolta

Wymagania: Co najmniej rok doświadczenia jako kierowca. Prawo jazdy kat. B. Niekaralność. Wymagane testy psychologiczne. Przewóz osób na terenie Kalisza.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 608 564 931, e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl

zatrudni:

 

Pracowników wylęgarni drobiu

Wymagania: Pracowitość, sumienność, dokładność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Pracodawca oferuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku.

 

11.Firma w Poklękowie, tel. 604 925 815

zatrudni:

 

Stolarza /Stolarza meblowego/Montażystę /Lakiernika

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, doświadczenie na stanowisku, zaangażowanie, sumienność, uczciwość, prawo jazdy kat. B.

 

12.Firma w Kaliszu, e-mail: praca.pl@leviat.com

zatrudni:

 

Spawacza / Operatora stanowiska zrobotyzowanego

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, uprawnienia spawalnicze - certyfikat wg. EN 9606-1, bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, jak również dbanie o dobrą atmosferę, komunikatywność.

Oferujemy: przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

 

13. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Pracownika transportu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętności aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe. Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców. Program poleceń pracowniczych. Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień. Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Pracownik-Transportu/994910001/

 

14. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153

zatrudni:

 

Młodszego specjalistę technologa

Wymagania: Wyższe wykształcenie preferowane kierunki: Technologia żywności, Zarządzanie Jakością, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobre umiejętności MS Office (szczególnie Excel), terminowość, gotowość do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( umowa na zastępstwo) Konkurencyjne wynagrodzenie Dodatki za pracę zmianową Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Specjalista-Technolog/1022816101/

 

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU