iKalisz.pl reklamy
Kalisz

24-latek uszkodził osiem samochodów zaparkowanych na Górnośląskiej i Podmiejskiej. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Wybite szyby, zarysowane karoserie i pocięte opony – to tylko niektóre ze szkód, jakie wyrządził młody mieszkaniec Kalisza. 24-latek uszkodził łącznie osiem pojazdów, powodując straty w wysokości blisko 20 tys. zł.

 

- 12 września po godz. 23:00 Oficer Dyżurny Komedy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że nieznany mężczyzna uszkodził jeden z pojazdów zaparkowanych przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze szybko odnaleźli pojazd marki BMW, który miał wybite wszystkie szyby. W pobliżu policjanci zauważyli jeszcze cztery inne pojazdy, które miały powybijane szyby i przebite opony - podaje kaliska policja.

Będący już na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zauważyli mężczyznę idącego chodnikiem. Kiedy próbowali nawiązać z nim rozmowę nieznajomy rzucił się do ucieczki. Ostatecznie uciekiniera udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. Okazało się, że to 24-letni mieszkaniec Kalisza. Młody mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, krzyczał, miał zakrwawione dłonie oraz odzież. Na miejsce została wezwana karetka, która przewiozła zatrzymanego do szpitala. Po zaopatrzeniu medycznym 24-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

Po przeprowadzonych czynnościach na miejscu zdarzenia okazało się, że kaliszanin odpowiada za uszkodzenie osiem pojazdów zaparkowanych na parkingach przy ul. Górnośląskiej i Podmiejskiej. Łączna kwota strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła blisko 20 tys. złotych.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU