iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

25-latek podpalił stóg

2019-05-09 10:55:49

Zdjęcie: Archiwum
Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi młodemu mężczyźnie, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. 25-latek jest podejrzany o podpalenie stogu słomy.

Do podpalenia doszło 1 kwietnia w Kaliszu. Wówczas nieznany sprawca podpalił stóg, w wyniku czego spaleniu uległo 150 sztuk beli słomy. Po akcji gaśniczej kaliscy policjanci przeprowadzili oględziny pogorzeliska oraz zabezpieczyli ślady. Od tamtego czasu trwały czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego zdarzenia. Funkcjonariusze, zajmujący się wyjaśnianiem sprawy nie tylko szczegółowo analizowali zebrany materiał dowodowy i przesłuchiwali świadków, ale równolegle prowadzili również czynności operacyjne. Sprawdzono wiele nowych informacji i poszlak. W rezultacie podjętych działań policjantom z Wydziału Kryminalnego udało się wytypować osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Okazało się, że sprawcą podpalenia jest 25-letni mieszkaniec Kalisza.

 

Mężczyzna został zatrzymany 8 maja. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego przedstawili podejrzanemu zarzut. 25-latek przyznał się do podpalenia stogu. Kaliszanin za czyn, o który jest podejrzany, a który spowodowały straty szacowane na kwotę 15 tysięcy złotych, odpowie już wkrótce przed sądem. Za tego typu przestępstwo grozi mu kara pięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Źródło: KMP Kalisz


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl