iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

6.12. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

1. Nestle w Kaliszu, link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Laborant/1010694901/

zatrudni:

 

Młodszego laboranta

Wymagania: Wyższe wykształcenie z mikrobiologią jako przedmiot studiów, np: biologia, technologia żywności, zarządzanie jakością, dobra znajomość języka angielskiego, dobre umiejętności MS Office, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, zaangażowanie w działania, pracowitość i dokładność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe. Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców. Program poleceń pracowniczych. Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień. Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Laborant/1010694901/

 

 

2. Spółdzielnia w Kaliszu, e-mail: atomaszewska@dobrzec.pl

zatrudni:

 

Gospodarza domu

Wymagania: Wyksztalcenie min. podstawowe, chęci do pracy.

3. Firma w Kaliszu, tel. 721 263 992

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe - mgr fizjoterapii ze specjalizacją Integracji Sensorycznej (SI), umiejętność pracy z dziećmi (w tym niepełnosprawnymi).

 

4. Stacja paliw w Kaliszu, tel. 698 709 559

zatrudni:

 

Pracownika obsługi klienta

Wymagania: Książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

5. Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Kaliszu, tel. 62 500 50 53

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego ½ etatu

Wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie na stanowisku.

 

6. Nestle w Kaliszu, link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Mechanik-Liniowy/994938201/

zatrudni:

 

Młodszych mechaników liniowych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (mechanika, technik- mechanik), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętności aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Konkurencyjne wynagrodzenie Dodatki za pracę zmianową Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców Program poleceń pracowniczych Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka

 

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Mechanik-Liniowy/994938201/

 

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 690 554 976

zatrudni:

 

Przeładunkowego chłodniczego

Wymagania: Książeczka sanepidowska, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

8. Firma w Kaliszu, tel. 505 699 606

zatrudni:

 

Elektromechanika/Elektryka

Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe - mechanika maszyn, elektryk itp., uprawnienia SEP do 1KV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, 4 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub w firmie produkcyjnej.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 505 699 606

zatrudni:

 

Mistrza zmianowego

Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe - mile widziane wykształcenie zw. z technologią żywienia lub pokrewne, książeczka sanepidowska, doświadczenie na stanowisko co najmniej 2 lata.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 505 699 606

zatrudni:

 

Maszynistę chłodniczego

Wymagania: Świadectwo kwalifikacyjne E Grupa 2 na eksploatację urządzeń wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze o mocy powyżej 50 kW pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy o mocy powyżej 50 kW, książeczka sanepidowska, doświadczenie min. 3 lata.

 

11. PKS w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38

zatrudni:

 

Kierowców autobusów

Wymagania: Prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy. Pracodawca oferuje zapewnienie o zatrudnieniu osobom, które nie posiadają kat D i szkolenia na przewóz osób, a chciałyby pracować w zawodzie kierowcy autobusu i ukończyć szkolenie w tym zakresie.

 

12. Firma w Kaliszu, tel. 602 269 075

zatrudni:

 

Operatora koparki/Operatora koparko- ładowarki

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie na stanowisku co najmniej 2 lata, chęci do pracy, uprawnienia do obsługi koparki lub koparko - ładowarki.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 602 482 515, e-mail: biuro@kalgraf.com.pl

zatrudni:

 

Operatora maszyny poligraficznej / Pracownika obsługi maszyn

Wymagania: Umiejętności związane z obsługą maszyn poligraficznych, cyfrowych, drukarskich, doświadczenie w poligrafii.

 

14. Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 695 932 484

zatrudni:

 

Pracowników robót wykończeniowych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność gipsowania ścian, malowania. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

 

15. Szkoła podstawowa w Opatówku, tel. 62 761 80 11, email: opatoweksp@wp.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela fizyki 1/2 etatu

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe. Umowa o pracę w zastępstwie.

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 71 03, e-mail: poland@newplast.net

zatrudni:

 

Magazyniera

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, dobry stan zdrowia, mile widziane doświadczenie. Umowa zlecenie przez 2 tygodnie, następnie umowa o pracę.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU