DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.


Kalisz

Akcja „Literka do literki – grosik do grosika” wciąż trwa

2021-01-11 07:01:00

Skończył się stary rok, ale nie akcja „Literka do literki – grosik do grosika”. Do 25 czerwca 2021 roku PKO Bank Polski S.A. – główny partner akcji będzie nadal nagradzał dzieci, które czytają książki i wypożyczają je ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu.

W akcję, pomimo pandemii, włączyło się już ponad sto dzieci. Nagrody jeszcze są i czekają na najmłodszych kaliszan, którzy lubią książki, a także na tych, którzy dzięki akcji „Literka do literki – grosik do grosika”, do nich dołączą.

Akcja „Literka do literki – grosik do grosika” skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas 0-3. Aby otrzymać nagrodę, dzieci powinny mieć własną kartę biblioteczną i zebrać sześć specjalnych naklejek w kształcie grosików. Taką naklejkę otrzymają, gdy przyjdą do jednej z filii MBP im. Adama Asnyka w Kaliszu i wypożyczą książki. Wystarczy mieć jedną kartę biblioteczną, która upoważnia do korzystania ze wszystkich zbiorów, w każdej placówce MBP w Kaliszu. Najwięcej literatury skierowanej do najmłodszych jest oczywiście w oddziałach dziecięcych, w filiach nr 1 (ul. Górnośląska), nr 5 (ul. Złota) i nr 9 (ul. Serbinowska). Nagrody niespodzianki za wypożyczanie książek, ufundowane przez PKO Bank Polski S.A., są do odbioru w głównej siedzibie banku przy ul. Górnośląskiej 80 w Kaliszu.

Szczegóły akcji są oczywiście na naszej stronie internetowej mbp.kalisz.pl
Fotorelacja
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO

iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl