iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Siatkówka

Ania Miros kończy karierę

2020-06-24 13:06:00

Ania dołączyła do drużyny w połowie sezonu 2018/19 odchodząc z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszym sezonie w Kaliszu pomogła drużynie odbić się dna tabeli i ostatecznie awansować na siódme miejsce. W poprzednim sezonie pełniła obowiązki kapitana drużyny po kontuzji Ljubicy Kecman.

Przez 1,5 roku w MKS-ie zagrała w 22 spotkaniach. 17 marca 2019 z Budowlanymi Łódź zdobyła 18 punktów, najwięcej w swojej karierze w klubie. W poprzednim sezonie była zmienniczką Adeli Helić i zastępowała Ljubicę Kecman jako kapitan zespołu, niestety w drugiej połowie sezonu długo była kontuzjowana. Okazuje się, że ubiegły sezon był ostatnim w wykonaniu Ani na ekstraklasowych parkietach. W trakcie całej kariery zdobyła siedem medali Mistrzostw Polski, w tym dwa złote. Była najmłodszą zawodniczką z kadry “Złotek”, na Mistrzostwach Europy w Turcji wygranych przez Polki miała 18 lat, ostatecznie w reprezentacji rozegrała 171 spotkań.

 

Poza rywalizowaniem w polskiej ekstraklasie reprezentowała też czołowe europejskie kluby z Rosji, Włoch czy Rumunii, z Asystelem Novara zdobywając wicemistrzostwo Serie A w 2009 roku i zwyciężając w Pucharze CEV.W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl