iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Bieg na pożegnanie lata

Pora na trzeci bieg zaliczany do klasyfikacji biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Już 11 września, biegacze będą mogli sprawdzić swoją formę sportową na dystansie 10 kilometrów. Zmagania odbędą się w sąsiedztwie Urzędu Gminy Żelazków, a ich głównym organizatorem jest Klub Biegacza Supermaratończyk i Gmina Żelazków, natomiast współorganizatorem powiat kaliski.

 
 

Bieg na pożegnanie lata – Żelazków 2022 będzie przedostatnim w cyklu biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Zawodnicy będą mieli do pokonania 2 pętle, które łącznie dają dystans ok. 10 kilometrów. Po dwóch biegach na prowadzeniu wśród kobiet znajduje się Martyna Czerwik, która wyprzedza drugą w klasyfikacji Justynę Matczak o ponad 9 minut. Trzecia wśród Pań jest Katarzyna Korniewicz.

W czołówce klasyfikacji męskiej panuje spory „ścisk”. Na prowadzeniu po dwóch odsłonach Grand Prix jest Maciej Kardas, który wyprzedza Daniela Napierałę o ponad 2 minuty, a trzeciego wśród mężczyzn Tomasza Perlińskiego o przeszło 3 minuty. Warto dodać, że zarówno Daniel Napierała jak i Tomasz Perliński już triumfowali we wcześniejszych latach w całym cyklu Grand Prix Ziemi Kaliskiej, a więc na pewno będą z pełną determinacją walczyć do samego końca.

 

11 września 2022 r. - Bieg na pożegnanie lata - Żelazków 2022

Miejsce: Żelazków

Dystans: ok. 10 kilometrów (2 pętle)

Zapisy: https://foxter-sport.pl/bieg-na-pozegnanie-lata-%25E2%2580%2593-zelazkow-2022

Koszt: 50 złotych do 14 sierpnia później 60 złotych do 7 września i 100 złotych w dniu biegu

 

13 listopada 2022 r. - III Bieg Chrystowskich dla Niepodległości

Miejsce: Tłokinia Kościelna Bieg Chrystowskich - Pałac Tłokinia

Dystans: główny - ok. 10 kilometrów (zaliczany do klasyfikacji Biegowe GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej ) oraz 5 kilometrów (nie zaliczamy do klasyfikacji Grand Prix)

Zapisy: https://foxter-sport.pl/iii-bieg-chrystowskich-dla-niepodleglosci-2022

Koszt: 55 złotych do 13 września, 65 złotych od 14 września, 85 złotych od 6 do 10 listopada (w ostatnim terminie bez gwarancji pełnego pakietu)

Źródło: powiat.kalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU