iKalisz.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Bistro na Talerzu – daj się porwać na kulinarną wycieczkę po okolicy!

Masz ochotę na domowy obiad? Nie masz czasu i ochoty samodzielnie wziąć się za gotowanie? Chcesz spróbować czegoś całkowicie nowego? Bistro na Talerzu w Ostrowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza!

Bistro na Talerzu - szybki obiad jak u mamy!

Bistro na Talerzu to restauracja, jakiej w okolicy jeszcze nie było! Masz ochotę na świeży domowy obiad, ale nie masz ochoty czekać? W naszym Bistro przygotowujemy smaczne domowe propozycje, według tradycyjnych receptur. Dzięki formule szybkiego bistro nie musisz czekać na swój obiad, a wszystko jest przygotowywane na bieżąco!

Takie rozwiązanie sprawdziło się świetnie w naszych Bistro w Jarocinie, Śremie i Środzie Wielkopolskiej i wiemy, że w Ostrowie zadziała równie dobrze! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://bistronatalerzu.pl

 

Zawsze lokalnie i domowo!

Kochamy lokalną i domową kuchnię, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych domowych przepisów i wyłącznie ze sprawdzonych lokalnych dostawców. Nie ma domowego jedzenia, bez domowych składników! Rozumiemy to doskonale i podczas swojej pracy korzystamy z lokalnych dóbr!

 

 

Domowo i z uśmiechem

Wszystkie nasze Bistro łączy domowa, ciepła atmosfera i niepodrabialny klimat. Nasze załogi budujemy tak, aby każdy gość czuł się u nas, jak w domu! Możemy zagwarantować, że u nas zawsze czeka szeroki uśmiech, przytulny kącik i pyszne, świeże, domowe jedzenie!

 

Co znajdziesz w menu? Wpadnij na Strzała!

Któż z nas nie kocha klasycznych polskich specjalności! Gołąbki, mielone, schabowy, gulasz czy placki ziemniaczane w różnych wersjach - to tylko niektóre z naszych flagowych dań! Każdy posiłek możesz stworzyć samodzielnie, wybierając główną pozycję, dodatki, i warzywa lub surówki! Do tego domowy kompot lub lemoniada i pyszny obiad gotowy!

 

 

Nie masz ochoty komponować posiłku? Możesz wybrać nasze TOP zestawy, czyli najchętniej wybierane pozycje! Oprócz tego, mamy coś specjalnego! Strzał Tygodnia, czyli cotygodniowa oferta specjalna, na inne danie z naszego menu! Specjalna, obniżona cena przez cały tydzień, a każdego tygodnia czeka coś innego!

 

 

Burger, którego nie zapomnisz!

Ostrowskie Bistro ma w menu coś jeszcze! Przepyszne burgery! Soczysta wołowina, bułka wypiekana w lokalnej piekarni, oraz świeże dodatki! To wszystko możesz zjeść z frytkami i autorskim sosem tatarskim! Dochodzą nas słuchy od naszych gości, że to najlepsze burgery w okolicy!

 

 

Gdzie znajdziesz ostrowskie Bistro?

Zapraszamy do naszej ostrowskiej restauracji przy ulicy Kaliskiej 81. Czekamy na Ciebie w poniedziałki od 11:00 do 18:00, od wtorku do piątku od 11:00 do 19:00, w soboty od 11:00 do 21:00, a także w niedziele od 11:00 do 20:00. Menu i więcej informacji jest dostępne także online na stronie: https://bistronatalerzu.pl/ostrow-wielkopolski/

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU