iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Ciepłe Mieszkanie po raz drugi

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Kalisz zamierza przystąpić do II edycji programu Ciepłe Mieszkanie. Środki te będą przeznaczone dla osób fizycznych, które posiadają prawo własności lokalu w budynku wielorodzinnym lub  ograniczone prawa rzeczowe do takiego lokalu, ale będą mogli z nich skorzystać także najemcy lokali mieszkalnych stanowiących własność miasta.

O dofinansowanie będą mogły ubiegać się także wspólnoty mieszkaniowe, w budynkach których mieści się 3-7 lokali mieszkalnych. Przy jednoczesnej wymianie źródeł ciepła osoby fizyczne będą mogły uzyskać dofinansowanie m.in. na wymianę drzwi i okien. Z kolei wspólnoty będą mogły skorzystać zarówno z wymiany źródła ciepła i termomodernizacji, jak i wyłącznie z  termomodernizacji. Zachęcamy do składania deklaracji chęci udziału w programie. Umożliwi to analizę potrzeb i będzie warunkiem do uwzględnienia późniejszego wniosku o przyznanie dofinansowania.

Deklaracje można pobrać ze strony internetowej urzędu www.kalisz.pl lub w ratuszu. Wypełnione deklaracje należy składać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w ratuszu, do 26 października 2023 r. osobiście lub mailowo.

Źródło: kalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU