iKalisz.pl reklamy
Biegi

Czas pożegnać się z latem czyli Grand Prix Ziemi Kaliskiej

11 września odbędzie się trzeci z biegów Grand Prix Ziemi Kaliskiej – „Bieg na pożegnanie lata – Żelazków 2022”. Biegacze będą mogli sprawdzić swoją formę sportową na dystansie 10 kilometrów. Zapisy elektroniczne trwają do 7 września!

Bieg na pożegnanie lata – Żelazków 2022 będzie przedostatnim w cyklu biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Zawodnicy będą mieli do pokonania 2 pętle, które łącznie dają dystans ok. 10 kilometrów. Po dwóch biegach na prowadzeniu wśród kobiet znajduje się Martyna Czerwik, która wyprzedza drugą w klasyfikacji Justynę Matczak o ponad 9 minut. Trzecia wśród Pań jest Katarzyna Korniewicz.

W czołówce klasyfikacji męskiej panuje spory „ścisk”. Na prowadzeniu po dwóch odsłonach Grand Prix jest Maciej Kardas, który wyprzedza Daniela Napierałę o ponad 2 minuty,
a trzeciego wśród mężczyzn Tomasza Perlińskiego o przeszło 3 minuty.

 

11 września 2022 r. - Bieg na pożegnanie lata - Żelazków 2022

 

13 listopada 2022 r. - III Bieg Chrystowskich dla Niepodległości

  • Miejsce: Tłokinia Kościelna Bieg Chrystowskich - Pałac Tłokinia
  • Dystans: główny - ok. 10 kilometrów (zaliczany do klasyfikacji Biegowe GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej ) oraz 5 kilometrów (nie zaliczamy do klasyfikacji Grand Prix)
  • Zapisy: https://foxter-sport.pl/iii-bieg-chrystowskich-dla-niepodleglosci-2022
  • Koszt: 55 złotych do 13 września, 65 złotych od 14 września, 85 złotych od 6 do 10 listopada (w ostatnim terminie bez gwarancji pełnego pakietu)
  • Organizator: Pałac Tłokinia oraz Powiat Kaliski i Urząd Miejski Gminy Opatówek

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU