iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Czerwone Gitary specjalnie dla pań

Blisko 1500 pań świętowało Dzień Kobiet podczas okazjonalnego koncertu w Opatówku. Już na wejściu każda z nich otrzymała słodki upominek w postaci czekolady, a na powitanie radośnie przygrywała Kapela Sami Swoi.

Po powitaniu przybyłych gości włodarze gminy wraz z Kapelą Sami Swoi, w szeregach której po raz pierwszy zadebiutował utalentowany dziewięcioletni skrzypek Szymon Flak odśpiewali wspólnie sto lat dla wszystkich przybyłych pań. Nie zabrakło także życzeń. A potem na scenie pojawił się kultowy zespół, który zadebiutował ponad pół wieku temu. Mowa o Czerwonych Gitarach, grupie która wzrusza kolejne pokolenia, które przy różnych okazjach wciąż nucą takie szlagiery, jak: „Nie zadzieraj nosa” czy „Takie ładne oczy”. I właśnie największe przeboje oraz utwory z ostatniego okresu działalności grupy zabrzmiały na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku.

Mimo upływu wielu lat, publiczność w różnym wieku świetnie bawiła się zarówno w rytm dawnych przebojów, jak i nowszych utworów zespołu.

W trakcie koncertu odbyła się zbiórka dobroczynna na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej podczas, której można było kupić świąteczne stroiki.

Publiczność bardzo entuzjastycznie reagowała na każdą zaśpiewaną piosenkę. Dwugodzinny koncert był prawdziwą uczta muzyczną. Całą uroczystość poprowadził dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku Paweł Figiel.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU