iKalisz.pl reklamy
Tenis ziemny

Czy kaliszanie awansują do Final Four?

Przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego LOTTO SuperLIGI WKS Grunwald Poznań i OSAVI TENNIS TEAM Kalisz wciąż liczą się walce o awans do FINAL FOUR. Warunkiem koniecznym są jednak zwycięstwa obu ekip.

OSAVI TENNIS TEAM Kalisz zmierzy się w ostatniej kolejce na wyjeździe z KS Górnik Bytom. Tylko zwycięstwo (4:2 lub wyżej) zapewni im awans do turnieju mistrzów. Przeskoczą wówczas w tabeli swojego rywala z Bytomia i w najgorszym razie zajmą 3. pozycję w tabeli. Porażka też ich nie eliminuje z FINAL FOUR, ale tylko wtedy, jeśli CKT Grodzisk Mazowiecki i WKS Grunwald Poznań nie wygrają swoich spotkań.

Emocje spodziewane są również w Poznaniu, gdzie tamtejszy WKS Grunwald zmierzy się z KT KUBALA Ustroń. W bardziej komfortowej sytuacji jest KUBALA, dla której zwycięstwo wyjazdowe nad „Wojskowymi” będzie równoznaczne z awansem. Jeśli jednak doznają porażki 2:4 lub wyżej, a OSAVI i CKT Grodzisk wygrają za 3 punkty, przepadną z kretesem. Grunwald również ma szanse na awans, ale bardziej iluzoryczne. W razie zwycięstwa z KUBALA 4:2 lub wyżej, „Wojskowi” muszą oglądać się na rywali i oczekiwać porażki OSAVI z KS Górnik Bytom (ale 2:4 lub wyżej) oraz CKT z WKT Mera (w każdym rozmiarze).

Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy. W gronie sponsorów znaleźli się również: PZU, Krajowa Grupa Spożywcza, Enea, Kanga, Recman oraz enel-sport. Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU