iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

Czy uda się zjednoczyć młodych ludzi?

2020-07-30 08:07:00

- Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej niż w pojedynkę, czas również na pojednanie polsko-polskie i wierzymy, że tym projektem uda się naprawić polską debat publiczną oraz relacje międzyludzkie - przekonują przedstawiciele kaliskiego Porozumienia.

Prezes partii Porozumienie w Kaliszu oraz koordynator Młodej Prawicy w okręgu kalisko-leszczyńskim - Szymon Furman, wiceprezes kaliskiego Porozumienia - Mateusz Niżniowski oraz Hubert Żurawski - sekretarz kaliskiego Porozumienia oraz działacz Młodej Prawicy przedstawili zarysy ogólnopolskiego projektu #NajlepszyPlanDlaMłodych.

Działacze wskazują na cztery działy tematyczne: dialog, edukacja, klimat oraz praca. Mają one połączyć młodych ludzi. - Projekt jest skierowany do młodych ludzi o różnych poglądach od lewa do prawa, działających w różnych partiach oraz organizacjach młodzieżowych. Projekt ma na celu wypracowanie wspólnego programu dla młodych oraz dla Polski i pokazanie dorosłym politykom, że da się wspólnie działać dla Polski ponad podziałami dla dobra wspólnego - wskazują.

W ramach inicjatywy będą organizowane spotkania w całej Polsce, w tym w Kaliszu oraz okolicach w celu wypracowania wspólnych postulatów i rozmowy o Polsce. W Kaliszu projekt ma być fundamentem do późniejszych dalszych rozmów o mieście i wspólnego działania na rzecz naszego miasta.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl