iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Poradnik

Czy warto zainwestować w oczyszczać powietrza?

2019-11-13 13:11:00

Wielkimi krokami zbliża się do nas zima. I choć pogoda zaskakuje nas na każdym kroku i jeszcze zdarzają się ciepłe dni, to ogrzewanie w domach działa już pełną parą. Niestety, nie wszyscy przestrzegają zasad i palą często materiałami, które są bardzo trujące dla zdrowia człowieka.

Nawet, jeśli sami ogrzewamy mieszkanie w sposób mało inwazyjny dla zdrowia, to nie da się ukryć, że nie unikniemy zetknięcia ze smogiem, który zimą pojawia się niemal na każdym kroku. A nieprzyjemny zapach czuć w domu nawet przy zamkniętych oknach. Z pomocą przychodzi modny ostatnio oczyszczacz powietrza.

 

Jest to urządzenie, które ma za zadanie filtrować powietrze i usunąć z niego wszystkie zanieczyszczenia, które są niezdrowe. Chodzi głównie o alergeny, brzydkie zapachy, a nawet roztocza. Oczyszczacz działa cicho, więc nie będzie przeszkadzał w domu, gdzie mieszkają małe dzieci lub w nocy, gdy śpimy. To urządzenie ma wbudowany wentylator, który zabiera powietrze do środka i następnie je filtruje. Niektóre modele można kupić z dodatkową funkcją jonizacji i nawilżenia powietrza, które pozwolą uniknąć wielu problemów np. z oddychaniem i ze snem. Oczyszczacz świetnie sprawdzi się również w domu, gdzie są palone papierosy. Urządzenie szybko wyeliminuje nieprzyjemny zapach i zlikwiduje szkodliwe substancje zawarte w dymie.

 

Urządzenie ma wiele pozytywnych funkcji, wadą może być natomiast cena urządzenia. Niektóre modele mogą kosztować nawet 2 000 zł. Są oczywiście tańsze. Ponadto, co około pół roku (w zależności od wybranego modelu) trzeba wymieniać filtr.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl