iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

Daj sobie szansę! Bezpłatna mammografia

2020-03-05 10:03:00

W sobotę, 7 marca, od godziny 9.00 do 14.30 przed gmachem Starostwa Powiatowego w Kaliszu będzie stacjonować mammobus, czyli specjalny pojazd przystosowany do wykonywania profilaktycznych badań piersi.

Badania są dedykowane dla kobiet w wieku 50-69 lat. Panie mieszczące się w tym przedziale wiekowym mogą raz na dwa lata przejść takie badania bezpłatnie. Kobiety w wieku do 49 lat i powyżej 69 lat również będą mogły skorzystać z mobilnego punktu badań, zgłaszając się i dokonując opłaty w wysokości 100 złotych.

 

Sobotnie badania organizuje Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S.A. w Poznaniu i Starostwo Powiatowe w Kaliszu.  Badania będą wykonywane w ramach umowy zawartej z NFZ. Nie muszą za nie płacić kobiety z grupy wiekowej 50-69 lat, które wcześniej nie chorowały na raka piersi, a ostatnie badanie profilaktyczne miało miejsce przynajmniej dwa lata wcześniej. Pozostałe Panie będą musiały dokonać opłaty w wysokości 100 złotych. Na badania należy zgłaszać się z dowodem osobistym.

 

 

Rejestracja na badania odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.30 pod numerami telefonicznymi: 61 855 75 28 lub 61 851 30 77 lub 800 160 168.

Miejsce stacjonowania mammobusu: Parking przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu, ul. Plac Świętego Józefa 5, 62-800 Kalisz.

 W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl