iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Siatkówka

Decydująca faza rozgrywek

2021-03-26 12:04:09

Sezon TAURON Ligi wkracza w decydującą fazę. Ostatni pojedynek z DPD Legionovią Legionowo, a zwycięzca dwumeczu zajmie siódme miejsce w końcowej tabeli.

Po piątkowym meczu z Developresem kończącym rywalizację ćwierćfinałową nie było wiadomo z kim siatkarki Energa MKS-u Kalisz zagrają w dwumeczu o 7 miejsce w TAURON Lidze. Legionovia jeszcze prowadziła w serii z Radomką 1-0, ale już w sobotę radomianki wyrównały stan rywalizacji, a we wtorek do półfinału wprowadziła je nowa przyjmująca, Ana Bjelica. W tej sytuacji w sobotę na pierwszy mecz serii o 7 miejsce do Areny Kalisz przyjadą legionowianki.

 

 

 

W fazie zasadniczej Energa MKS mierzył się z zespołem z województwa mazowieckiego dwukrotnie. W meczu decydującym o awansie do play-offów kaliszanki wygrały w Arenie 3:1 po świetnym meczu. 19 punktów zdobyła Monika Gałkowska, 18 Emilia Mucha a 7 bloków punktowych i 9 wybloków dołożyła Monika Ptak. Nagrodę MVP odebrała jednak libero, Justyna Łysiak, która w tym meczu zaliczyła aż 86% skuteczności przyjęcia. Legionovia z kolei wygrała u siebie w meczu rozgrywanym zaraz po kwarantannie kaliskiego zespołu. W fazie zasadniczej sobotnie rywalki zespołu trenera Jacka Pasińskiego były lepsze zaledwie o dwa punkty, możemy więc spodziewać się niezwykle wyrównanej rywalizacji.

 

 

 

 

W dwumeczu o 7 miejsce siatkarki Energa MKS-u powalczą o zakończenie sezonu 2020/21 miłym akcentem. Po wielu emocjach i siłach zostawionych na parkiecie, punktach zdobywanych często również w spotkaniach z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami wyrównanie najlepszego wyniku we współczesnej historii klubu byłoby bardzo dobrym podsumowaniem 8 miesięcy ciężkiej pracy. Pierwszy mecz serii jest zaplanowany na 27 marca, o godzinie 18:30, natomiast drugi będzie rozegrany w Legionowie. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach o wyniku zadecyduje złoty set.

 

 iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl