iKalisz.pl reklamy
Z policji

Dokonywał rozbojów w Kaliszu. Może trafić za kratki na 15 lat

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę trzech rozbojów, do których doszło w Kaliszu. 26-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za przestępstwa których się dopuścił grozi mu kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego zdarzenia doszło 28 września. - Nieznany sprawca zaatakował idącego ulicą mężczyznę. Pokrzywdzony został uderzony i przewrócony na ziemię. Sprawca zdarzenia zabrał należącą do mężczyzny saszetkę z zawartością dokumentów i karty bankomatowej oraz pieniądze. Do kolejnych dwóch podobnych zdarzeń doszło następnego dnia. Nieznany mężczyzna atakował swoje ofiary zabierając należące do nich dokumenty, pieniądze i telefon - przedstawia kaliska policja.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy oraz relacje świadków zdarzenia pomogły policjantom w wytypowaniu sprawcy tych przestępstw. Policjanci Wydziału Kryminalnego w niespełna 48 godzin po pierwszym zdarzeniu zatrzymali sprawcę tych przestępstw. Okazało się, że to 26-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Odpowie za trzy rozboje. Za te przestępstwa grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejowej w Kaliszu, która wszczęła w tej sprawie śledztwo i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU