Ciekawostki

Dwa kaliskie osiedla zapraszają w weekend na festyny

Dwa kaliskie osiedla zapraszają w weekend na festyny
W najbliższą sobotę, 13 czerwca, będziemy obchodzić Święto Osiedla Winiary. Z kolei w niedzielę na festyn z okazji Dnia Dziecka zaprosi Rajsków.
Na terenie Płuc Kalisza, przy Gajowej, nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych uczestników festynu. Ci pierwsi mogą liczyć na m.in. animacje, konkursy z nagrodami, czy wizytę alpak. Na wszystkich czeka turniej siatkówki, koncert, kino letnie i słodki poczęstunek. Do wspólnej zabawy organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę, w godzinach 16.00-21.00.

Dzień później, w niedzielę, 14 czerwca, Rajsków zaprosi na Dzień Dziecka na Farmie. Na placu przy Wale Matejki pojawi się m.in. rodeo, nie zabraknie zajęć z dogoterapii, animacji, dmuchańców i piana party. O poczęstunek zadba Koło Gospodyń Wiejskich Olęderki z Kolonii-Dębe. Dzień Dziecka na Rajskiej Polanie potrwa od godziny 16.00 do 20.00.

Imprezy zostaną zrealizowane w ramach projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.

 


Źródło: kalisz.pl



Z regionu


Czytaj również