iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Dwukrotnie uszkodził ten automat płatniczy i ukradł z niego pieniądze

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwukrotne włamanie do tego samego automatu płatniczego. 45-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Do pierwszego włamania doszło 4 września. - Nieznany sprawca uszkodził automat płatniczy zamontowany przy jednej z toalet i ukradł znajdujące się wewnątrz pieniądze. Dwa dni później, już po naprawieniu uszkodzonego urządzenia znowu doszło do kradzieży z włamaniem do automatu. Po raz kolejny sprawca uszkodził urządzenie i zabrał znajdujące się wewnątrz pieniądze. Łączna suma skradzionych pieniędzy podczas tych zdarzeń wyniosła 70 złotych. Jak oszacował pokrzywdzony, wartość strat związanych z dwukrotną naprawą uszkodzonych urządzeń sięgnęła blisko 8 tys. złotych - podaje kaliska policja.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci Wydziału Kryminalnego wytypowali sprawcę tych przestępstw. Okazało się, że to 45-letni mieszkaniec Kalisza. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara 10-lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU