iKalisz.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Emilia Durman i Wiktoria Gralińska reprezentują powiat kaliski w konkursie na najpiękniejsze Wielkopolanki!

Już 2 października odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w Wielkopolsce - Miss Nastolatek i Miss Województwa Wielkopolskiego 2022. Wśród kandydatek walczących o koronę najpiękniejszej są Emilia Durman z Murowańca i Wiktoria Gralińska z Opatówka.

 

Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss już pod koniec października!

 

Wydarzenie odbędzie się gościnnie w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym, koło Poznania. O koronę najpiękniejszej nastolatki roku 2022 pretenduje 28. finalistek, natomiast o tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego 40. kandydatek. Zostanie również przyznany tytuł Miss Studentek Województwa Wielkopolskiego i tradycyjnie Miss Poznania. Podczas gali nie zabraknie akcentów muzycznych. Wystąpi Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Gabriel Fleszar, którego utwory "Kroplą deszczu", "Bilet do nieba" czy "Kto Panem kto sługą" zna cała Polska.

Przed galą finałową można poznać wszystkie uczestniczki na oficjalnych zdjęciach przygotowanych przed finałem (poniżej w naszej galerii). W kanałach social media i na stronie internetowej konkursu trwa również głosowanie na Miss Internautów, a zdobywczyni tego tytułu otrzyma przepustkę do TOP 10 oraz awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego.

 

Poniższe zdjęcia zostały wykonane przez Kamila Hadyńskiego w Picbox studio w Poznaniu. Za makijaże uczestniczek odpowiadały uczennice Beauty Art - szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, natomiast kreacje zagwarantowały firmy Mari Mari Poland oraz Sidro Store.

Bilety na wydarzenie można nabyć przez portal evenea lub przez stronę konkursu misspomorskiego.pl, natomiast dla osób które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu przewidziano transmisje LIVE, która będzie dostępna na stronie konkursmiss.pl.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również