iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Głosujemy na renowację Pagody chińskiej w zabytkowym Parku Miejskim!

Renowacja Pagody chińskiej w zabytkowym Parku Miejskim w Kaliszu ma szansę na dofinansowanie z Fundacji LOTTO. Inwestycja została zgłoszona do konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” i pomyślnie przeszła pierwszy etap oceny. Teraz o wynikach zdecydują głosy mieszkańców.

Zgłoszony do konkursu projekt zakłada modernizację i przebudowę Pagody chińskiej w Parku Miejskim wraz z jej najbliższym otoczeniem oraz zachowanie w dotychczasowym stylu amfiteatru letniego, który będzie wykorzystywany na cele rekreacyjne i kulturalne. Już teraz na terenie obiektu odbywają się m.in. zajęcia tai chi oraz koncerty.

Całkowity budżet projektu, który ma być realizowany w przyszłym roku, wynosi 476.084,79 zł. W konkursie możemy zyskać 200 tys. zł wsparcia.

 

Jak głosować?

Aby zagłosować, należy wziąć udział w loterii - zakupić dowolny produkt LOTTO za min. 1 zł i odebrać kupon promocyjny. Następnie zeskanować kod QR z kuponu promocyjnego za pośrednictwem dostępnego urządzenia lub wpisać go ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl.

Można również kupić produkty na www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO, następnie oddać głos na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny.

W wyniku głosowania powstanie lista rankingowa, na podstawie której zarząd Fundacji LOTTO wskaże do 5 laureatów konkursu w danym województwie.

Głosowanie potrwa do 20 listopada 2022 r. Laureatów poznamy 30 listopada 2022 r.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU